Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub! ZDJĘCIA

Kamila Nicpoń i Rafał Maślak powiedzieli sobie sakramentalne „tak” 14 sierpnia. Mister Polski zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z sesji ślubnej. Jak wyglądała para młoda? Gdzie odbyło się wesele? Kto się na nim bawił? Sprawdźcie!
Joanna Mazur / 15.08.2018 09:35

Ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń nie był tajemnicą. Mister Polski 2014 oświadczył się modelce i uczestniczce wyborów Miss Wielkopolski już rok temu. Podobno w grę wchodziły dwie daty ślubu - maj 2018 lub koniec wakacji. Jak widać młodzi wybrali drugą opcję.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń - ślub i wesele - sierpień 2018

Jeszcze przed ślubem Rafał Maślak opowiadał w mediach, że planuje wesele na 200 osób, w plenerze.

To będzie na pewno duże, polskie, rodzinne wesele na 200 osób. Mamy zżytą rodzinę, dlatego są na bieżąco informowani o wszystkim
- mówił.

Organizacją uroczystości zajęła się profesjonalna firma. A jak udało się dowiedzieć magazynowi „Gwiazdy”, wesele było zaplanowane w zabytkowym pałacyku na Mazowszu.

Maślak i Nicpoń są razem od kilku lat. Poznali się na planie teledysku do piosenki „Zaczepka” grupy Soleo. Wpadli sobie w oko, potem okazało się, że wiele ich łączy. Co Mister Polski ceni w partnerce?

Kamila jest kompromisowa, co mi bardzo pomogło w karierze. W ogóle jest niezwykle wyrozumiałą kobietą. Jestem jej wdzięczny
- opowiadał o ukochanej w Fakcie.

Zobaczcie zdjęcia pary młodej, piękną suknię ślubną i drugą kreację na wesele Kamili Nicpoń w pełnej okazałości oraz ciepły wpis Maślaka po ślubie. A także, kto się bawił na weselu i dlaczego na ślub lepiej nie zapraszać asystenta Krzysztofa Gojdzia. Szczegóły w galerii zdjęć!

Więcej o ślubach gwiazd:
Joanna Krupa ponownie wyszła za mąż. Suknia ślubna - cudo!
Dominika Gwit na ślubnym kobiercu - jak wyglądała, kim jest jej mąż
Ślub i wesele Dody to była sensacja towarzyska. Poznaj szczegóły!