agnieszka włodarczyk fot. ONS.pl

Agnieszka Włodarczyk ma nowego chłopaka! To znany piosenkarz

Ten 29-letni piosenkarz opublikował w sieci wspólne zdjęcie z Agnieszką. I od tego momentu jest wszystko jasne!
/ 16.08.2018 12:50
agnieszka włodarczyk fot. ONS.pl

Agnieszka Włodarczyk na ślub Rafała Maślaka przyszła z pewnym przystojniakiem. Para podobno nie kryła się z uczuciami do siebie, wymieniając czułe gesty. Nic dziwnego, że od tego momentu w mediach zrobiło się gorąco wokół znanej aktorki i jej partnera. Nowa miłość Agnieszki to Maciej Grenda. Możesz kojarzyć go z szóstej edycji „The Voice of Poland”. Walczył o wejście do finału. Jury programu było nim zachwycone, a szczególnie Edyta Górniak.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub! Zobaczcie piękne zdjęcia pary młodej

Kim jest nowy chłopak Agnieszki Włodarczyk?

Chociaż widzowie znają Macieja Grendę od strony muzyczno-wokalnej, 29-latek z zawodu jest webdesignerem, grafikiem i fotografem. Jego pasją jest też jazda na rowerze. Para, jak widać, postanowiła nie ukrywać dłużej swojego związku przed światem – Maciej opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym całuje Agnieszkę Włodarczyk.

 

#happinessonlyrealwhenshared

Post udostępniony przez Maciej Grenda (@maciejgrenda.pl)

Prawdziwe szczęście jest wtedy, gdy się nim dzielisz” - otagował zdjęcie Maciej Grenda. Wow! Razem wyglądają naprawdę hot.

Przypomnijmy – Agnieszka Włodarczyk kilka miesięcy temu rozstała się z Gabrielem - tajemniczym partnerem, o którym nie było zbyt wiele wiadomo. Aktorka pracuje teraz na planie nowego filmu sensacyjnego „Diablo”. Na szczęście, jak widać, na nową miłość też znalazła czas.

źródło: Viva.pl

Więcej newsów o gwiazdach:"Nie chciałabyś schudnąć dla męża?" - zapytała fanka i się zaczęło... Kłótnia na Instagramie Dominiki Gwit!„Małżeństwo jest kiedy są dzieci". Ewa Chodakowska odpowiada na zarzuty i walczy ze stereotypami!