Premiera książki Beaty Pawlikowskiej "Między światami"

Zapowiada się świetnie!
Edyta Liebert / 22.01.2016 11:08

21 stycznia odbyła się konferencja prasowa, która towarzyszyła premierze książki "Między światami"  Beaty Pawlikowskiej. W restauracji Kuźnia Kulturalna w Warszawie pojawiły się tłumy!

Spotkanie poprowadził dziennikarz radiowy i telewizyjny Paweł Loroch. Rozmawiał z autorką o tym, jak można wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu i zacząć szanować samego siebie oraz na czym polega tytułowe podróżowanie między światami. Padło również wiele pytań od publiczności, m.in. czy warto jeść mięso, jaka jest życiowa misja Beaty Pawlikowskiej oraz czy podróżniczka uprawia jakiś sport (okazało się, że codziennie rano biega!). Następnie przyszedł czas na autografy, wspólne pozowanie do zdjęć i rozmowy kuluarowe. Spotkanie przebiegało w bardzo ciepłej i pełnej humoru atmosferze.


Spotkanie swoją obecnością uświetniło wielu gości, m.in. Ilona Felicjańska czy autorki książek wydanych przez Edipresse Książki - Ewa Zdunek, Joanna Wieczorek-Dieng i Anna Kaszubska. Nie zabrakło również dziennikarzy i fotoreporterów. "Między światami" kupicie w dobrych księgarniach internetowych.

Na podstawie materiałów prasowych

Zobacz również: