Daniel_Craig_alko.jpg fot. ONS.pl

Polska wódka w nowym filmie o Bondzie

Agent 007 będzie pił alkohol polskiej marki!
Edyta Liebert / 17.12.2014 11:10
Daniel_Craig_alko.jpg fot. ONS.pl

Po raz pierwszy w filmie o losach słynnego Agenta 007 pojawi się polska marka! James Bond, znany z zamiłowania do martini  "wstrząśniętego, niemieszanego", tym razem przerzuci się na alkohol z naszą polską etykietą.

Również  i tym razem w roli agenta brytyjskiego wywiadu MI6 zobaczymy Daniela Craiga, który wcielał się w rolę Jamesa Bonda już 3-krotnie.
W filmie jak zwykle nie zabraknie pięknych kobiet, szybkich samochodów i... dobrego alkoholu.

Polska marka podbija Hollywood

Gdy w 1995 roku do kin weszło "Golden Eye" z udziałem pięknej Izabelli Scorupco było pewne, że i kolejne części Bonda nie obędą się bez polskiego akcentu. Tak też się stało!
Polska wódka jest ceniona na całym świece, i wiedzą to również producenci Hollywood.
Możemy poszczycić się luksusowymi trunkami z najwyższej półki, które przejdą do historii kina i staną się legendą, jak wiele gadżetów, z których korzystał Agent 007.
James Bond jest najbardziej podziwianym i wpływowym trendsetterem na świecie. - Charles Gibb, Global President Belvedere Vodka.
ONS.pl

Ostatnia część przygód Jamesa Bonda "Skyfall" z 2012 r. przyniosła dochód w wysokości 1,1  mld dolarów, a sama produkcja filmu kosztowała 150 mln dolarów.
Pojawiły się informacje, że z wykradzionych dokumentow dotyczących scenariusza filmu oraz jego nakładów wynika, że budżet "Spectre" ma być dwukrotnie wyższy.
Premiera najnowszego Bonda planowana jest jesienią przyszłego roku. Wybierzecie się do kina?

Przeczytaj koniecznie: