Piłkarze i WAGs na wakacjach po Euro 2016 fot. Screen Instagram/kolaż polki.pl

Polscy piłkarze i WAGs odpoczywają po Euro 2016

Relaks pełną parą! Chyba najbardziej można pozazdrościć Marinie i Szczęsnemu.
Edyta Liebert / 07.07.2016 09:34
Piłkarze i WAGs na wakacjach po Euro 2016 fot. Screen Instagram/kolaż polki.pl

Relaksu nastał czas! Wakacje to chyba najlepsza pora na odpoczynek, zwłaszcza jeśli mamy za sobą stres, nadmiar pracy czy poczucie, że przyszła pora na urlop. Jak WAGs i piłkarze polskiej reprezentacji odpoczywają po Euro 2016?

Wspominałyśmy, że Marina i Wojciech Szczęsny wybrali się w podróż poślubną do Japonii i... jeszcze dalej, czyli dookoła świata! Pierwsze zdjęcia i wideo poniżej, ale zanim... Zobaczcie, jak relaksują się nasi biało-czerwoni!

1. Robert i Anna Lewandowscy

Czas spędzony na spotkaniach rodzinnych cenią Anna i Robert Lewandowscy. Zakochani odpoczywają ze swoimi mamami i znajomymi, w końcu zasłużenie!

Nareszcie upragniony czas razem i dla bliskich ☀️💕 #holiday #smile #power #sun #healthy #healthyplanbyann #family #annalewandowska

2. Sara i Artur Borucowie

Na nich czeka słoneczna i gorąca Ibiza! To fantastyczny czas dla małżonków i 2 córek. Wybrali się z siostrą Sary, Ines, i jej facetem, na wakacje.

Wreszcie wakacje!! Nie za długie w tym roku, ale zgarniamy dzieciaczki i korzystamy ile się da.

... I jedli same pyszności, na widok których cieknie ślinka! Orzeźwiające owoce, słodkie dodatki, same pyszności! To się nazywa relaks.

 

Healthy lunch #day1 ❤️🙃👨‍👩‍👧‍👧 #familyvacay #healthyfood #yummmy #ibiza #borucmannei #sinbymannei

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc Mannei (@sinbymannei_com)

3. Marina i Wojciech Szczęsny

Para w końcu znalazła czas na wspólną podróż poślubną! Wybrali egzotykę i korzystają z uroków czarującego, wielobarwnego Tokio. Zobaczcie, jak fantastycznie bawią się w Japonii!

 

O tak jest👍 Pozdrawiamy z zakręconego Tokio!❤️🎎 @wojciechszczesny1 #tokio #tokyo #japan #honeymoon snap: marina_luczenko

Film zamieszczony przez użytkownika MaRina Łuczenko- Szczęsna (@marina_official)

5. Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat

Grzegorz Krychowiak stał się prawdziwym bohaterem po Euro 2016. Od niedzieli Grzegorz Krychowiak oficjalnie jest piłkarzem Paris Saint-Germain. W drużynie mistrzem Francji polski pomocnik będzie występował z numerem 23 na koszulce. A tym czasem jego piękna ukochana wrzuca zdjęcie z samolotu do Dubaju...

 

Dubaï ✈️ #holidays #flight #plane #Dubaï

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Célia Jaunat (@celiajaunat)

Działo się po Euro 2016:

Błaszczykowski: "Podnieść się i walczyć dalej "Szczęsny szczerze o grze Fabiańskiego Fabiański poniósł osobistą porażkę? Obwinia się