Plotki z show-biznesu

Zwierzenia Małgorzaty Tusk, zmartwienia Magdy Mołek i wyznania Czesława Mozila - czyli plotki i ploteczki z show-biznesowego podwórka
Marta Kosakowska / 03.10.2007 15:39

Zwierzenia Małgorzaty Tusk, zmartwienia Magdy Mołek i wyznania Czesława Mozila - czyli plotki i ploteczki z show-biznesowego podwórka

Małgorzata Tusk: „Z mąż wychodziłam za przyszłego nauczyciela, a nie polityka”

Dla wszystkich zainteresowanych bliższym poznaniem żony premiera, obszerny wywiad w Vivie!. O życiu u boku premiera, trudnych początkach żony polityka, domu letniskowym na Kaszubach oraz o relacji z mężem: „Oboje bardzo lubimy się śmiać. Kiedy mąż wraca do domu, nie czekam na niego z listą pytań, tylko rozmawiamy tak luźno, jak to między przyjaciółmi. Mądrych rad oczywiście nigdy za wiele. Moja teściowa na przykład mówiła mu, żeby więcej się uśmiechał, bo jak jest poważny, wygląda na bardzo zmartwionego.”

Fot. Viva!

 

Zmartwienia ciężarnej Magdy Mołek

W Życiu na gorąco artykuł o mękach, spodziewającej się dziecka, prezenterki telewizyjnej, Magdy Mołek. Prowadząca „Dzień dobry TVN” rzekomo martwi się swoimi coraz większymi gabarytami, przygotowaniami do roli mamy oraz poszukiwaniem niani, a także swoją pozycją w pracy. Jak się okazuje zmartwienia przyszłych mam z pierwszych stron gazet są takie same, jak zwykłych śmiertelniczek.

Fot. MW Media

 

Intymne wyznania Czesława Mozila

Czesław Mozil, który wypłynął na szerokie wody show-biznesu na fali popularności programu „X-factor” polubił szczere zwierzenia w mediach i z rozbrajającą szczerością dzieli się z dziennikarzami różnymi ciekawostkami ze swojego życia. Takie jest życie! zebrało co ciekawsze wypowiedzi artysty-jurora, oto perełki: „Ile dziewczyn w życiu miałem? Szczerze? Ta liczba jest na pewno trzycyfrowa!”; „Tak, miałem romans ze starszą kobietą. Była ona po pięćdziesiątce”. Ponadto uroczy muzyk przyznał się również do umawiania się na randki przez Internet, oglądania filmów dla dorosłych i zamiłowania do „browara”.

Fot. TVN

 

Anna Mucha u psychologa

… wraz ze swoim partnerem, Marcelem Sorą. Okazuje się, że para, wokół której niedawno wyrosły plotki o rozstaniu, ma się dobrze. Co więcej, jak pisze Takie jest życie! aktorka i jej partner wspólnie uczestniczą w spotkaniach z psychologiem, który ma im pomóc pogłębić relację i wzmocnić związek.

Fot. MW Media

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/03.06.2011 22:14
Mozil miał przeszło 100 partnerek seksualnych wtf ;]