Penelope Cruz w reklamie piwa dla kobiet fot. materiały prasowe/ ONS.pl

Penelope Cruz wwystąpiła w reklamie piwa dla kobiet Karmi

Nie zgadniecie, co reklamuje swoim nazwiskiem!
Edyta Liebert / 20.05.2015 13:00
Penelope Cruz w reklamie piwa dla kobiet fot. materiały prasowe/ ONS.pl

Penelope Cruz, jedna z największych gwiazd współczesnego kina 
i laureatka Oscara, została twarzą... piwa bezalkoholowego! Aktorka wybrała także swój ulubiony smak i wystąpiła w spocie reklamowym.

Każdy zna niezapomniane role Penelope Cruz 
w „Volverze”, „Przerwanych objęciach” czy „Vicky, Christina, Barcelona”,  za którą otrzymała statuetkę Oscara. Od maja 2015 roku Penelope Cruz jest twarzą bezalkoholowego piwa polskiej marki. Ba, wybrała nawet swój ulubiony smak, ktory najbardziej wpasował się w jej gust smakowy. Polski oddział duńskiego koncernu alkoholowego jest niezwykle zadowolony ze współpracy z hiszpańską aktorką i szczyci się tym osiągnięciem:

Cieszymy się i jesteśmy dumni ze współpracy z Penelope Cruz, gwiazdy światowego kina, kobiety o niezwykłej klasie.
fot. materiały prasowe

Penelope Cruz twarzą polskiej marki

Wprowadzeniu na rynek nowego produktu towarzyszy także kampania telewizyjna z nowym, nastrojowym spotem z udziałem Penelope Cruz. Kompozytorem muzyki wykorzystanej w reklamie jest brat gwiazdy, Eduardo Cruz! Ponadto, wizerunek Penelope Cruz będzie widoczny na nowych etykietach butelek wszystkich smaków trunku dla kobiet. Efekty tej kooperatywy będą znane już w maju. Ciekawi nas wydźwięk reklamy i odzew ze strony widzów i fanów muzy Almodovara.

Na podstawie materiałów prasowych

Więcej: