Paweł z „Rolnik Szuka Żony” komentuje kwestię ślubu z Martą. Planują uroczystość?

Poznali się w ostatnim sezonie programu i niemal od razu w sobie zakochali. Skończy się przed ołtarzem?
/ 26.03.2021 14:22

Za nami 7. już sezon programu „Rolnik szuka żony”, w którym samotni rolnicy i rolniczki poszukują miłości. Flagowy format TVP od początku gromadzi przed ekranem tysiące widzów, którzy szybko przywiązują się do bohaterów i śledzą ich losy. A jest co śledzić, bo dzięki programowi kilka par nie tylko stanęło na ślubnym kobiercu, ale też doczekało się dzieci. 

W ostatniej edycji programu mogliśmy poznać Pawła Bodzianny, o którego uwagę postanowiła zawalczyć warszawianka Marta Paszkin. Para szybko znalazła wspólny język, zaczęła flirtować ze sobą, a po pewnym czasie stworzyła związek i postanowiła nawet... wkrótce razem zamieszkać. Czy i w ich przypadku możemy liczyć na ślub? 

Czy Paweł Bodzianny i Marta Paszkin planują ślub? 

Paweł przyznaje, że razem z Martą dość często poruszają temat ślubu i wszystko idzie w dobrym kierunku. Z kolei jego partnerka podkreśla, że nie chcą się spieszyć, a ona też nie będzie naciskać ukochanego na ten ważny krok. 

Ja w ogóle nie jestem jakoś bardzo „ślubowa”. Nie mam tak, jak niektóre kobiety, że już od razu mają gotową wizję ślubu i już mają sukienkę wybraną, a nawet faceta nie mają - zdradza Paszkin

Przyznaje jednak, że też chciałaby ukoronowania związku przed ołtarzem i myśli czasami o tym, jak wesele jej i Pawła mogłoby wyglądać. Pozostaje więc tylko czekać na oświadczyny. 

To też może cię zainteresować:
Bardowscy z „Rolnik szuka żony” zdradzili, do jakiej piosenki tańczyli na weselu. Ich pierwszy taniec nie obył się bez wpadki…
Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony” znaleźli dietę idealną? Chudną, a nie odmawiają sobie przyjemności
Jak wygląda casting do programu „Rolnik szuka żony”? Uczestnik zdradza ważne informacje