Paweł Małaszyński, Lexus fot. serwis prasowy

Paweł Małaszyński ambasadorem nowego Lexusa – CT 200h

Jeden z najpopularniejszych młodych polskich aktorów filmowych i teatralnych został ambasadorem nowego modelu Lexusa - CT 200h. Jest to pierwszy i jedyny samochód z napędem hybrydowym w segmencie C-Premium.
/ 01.10.2010 07:19
Paweł Małaszyński, Lexus fot. serwis prasowy
– Paweł Małaszyński łączy w sobie cechy, które charakteryzują Lexusa CT 200h: perfekcję i  wyrazistość. Biorąc pod uwagę jego talent, osiągnięcia zawodowe oraz osobowość jest idealnym kandydatem na ambasadora Lexusa CT 200h – mówi Przemysław Pater kierownik marketingu marki Lexus w Polsce.

Aktor od początku realizuje swoje artystyczne pasje i konsekwentnie buduje swoją karierę zawodową: jest autentyczny i bezkompromisowy. Również Lexus CT 200h nie idzie na żadne kompromisy – łączy świetne osiągi, design i troskę o środowisko. Paweł Małaszyński wielokrotnie angażował się w inicjatywy charytatywne oraz kształtujące postawy przyjazne środowisku biorąc udział m.in. w akcjach Stowarzyszenia Wiosna, Fundacji Viva!, PCK, WWF. Model CT 200h został stworzony właśnie dla kierowców, którzy mając świadomość ekologiczną nie zamierzają rezygnować z wysokiego standardu jazdy. – dodaje Przemysław Pater.

Lexus CT 200h jest jedynym w pełni hybrydowym samochodem w segmencie C-Premium.  Łącząc 1,8 – litrowy silnik benzynowy z silnikiem elektrycznym o dużej mocy, CT 200h oferuje osiągi mieszczące go w ścisłej czołówce segmentu Premium. CT 200h może pracować w czterech trybach, spełniając różnorodne wymagania jazdy: EV, ECO, NORMAL lub SPORT. Na przykład w trybie dynamicznym poprawiają się osiągi i dynamika auta, natomiast w trybie relaksującym zwiększa się efektywność ekonomiczna jazdy – mniejsze zużycie paliwa i niższy poziom emisji zanieczyszczeń (CT 200h oferuje najniższy poziom emisji CO2 w klasie, minimalny poziom emisji NOx i zerowy poziom emisji cząstek stałych). Najnowszy model samochodu marki Lexus wyróżnia też nowoczesny design i dbałość o detale.– Cieszę się z nawiązania współpracy z marką Lexus, która jest synonimem wyjątkowej jakości i wyrafinowania technologicznego – podkreśla Paweł Małaszyński. Wybrałem model CT 200h, gdyż charakteryzuję się on świetnymi parametrami  jak i dbałością o środowisko naturalne. To wyjątkowy samochód o mocnej stylistyce. Podoba mi się. – dodaje Ambasador Lexusa CT 200h.

Paweł Małaszyński ukończył Wydział Aktorski wrocławskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Od 2003 roku występuje na deskach sceny Teatru Kwadrat w Warszawie. Pierwsze aktorskie epizody grał m.in. w „Wiedźminie”, „Na dobre i na złe” oraz „Pianiście”. Zadebiutował w filmie „Biała sukienka” Michała Kwiecińskiego, jednak popularność uzyskał po rolach w serialach telewizyjnych „Oficer” i „Magda M”. Widzowie znają go również z ról m.in. w Oficerach, Trzecim oficerze, Tajemnicy Twierdzy Szyfrów, Twarzą w twarz, Świadku Koronnym, Katyniu, Latającym Cyprianie oraz wielu sztuk teatralnych. Paweł Małaszyński jest nie tylko niezwykle uzdolnionym aktorem, ale również wokalistą i autorem tekstów zespołu „Cochise”. Zdobywcą Telekamery 2007  i Telekamery 2008 w kategorii Najlepszy Aktor oraz Super Telekamery „TeleTygodnia”. Laureatem nagrody magazynu „Viva” dla najpiękniejszych sławnych ludzi Viva! Najpiękniejsi 2005 oraz zwycięzcą ELLE Style Awards 2006 w kategorii „Kogo kocha ELLE”.


Prywatnie jest mężem tancerki i choreografki Joanny Chitruszko oraz ojcem Jeremiasza. Mieszka w Warszawie, jednak gdy istnieje taka możliwość wraca do rodzinnego miasta - Białegostoku.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)