Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski fot. ONS.pl

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski - czy są już parą?

On rzucił dla niej swoją dziewczynę. Ona samotnie wychowuje dziecko.
/ 09.10.2014 15:02
Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski fot. ONS.pl
Ta para to spore zaskoczenie dla świata show-biznesu! On był w związku, z którego ma 4-letnią córkę. Ona nie afiszowała się swoim romansem i miłością do aktora.

Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski razem?

Poznali się na próbach do spektaklu "Chopin musi umrzeć". Duża ilość wspólnie spędzanego czasu sprawiła, że znajomość Olgi i Mikołaja wskoczyła na miłosne tory. Razem uczestniczyli w gościnnych występach w Londynie. Po powrocie zdecydowali, że chcą być razem. To właśnie dla Olgi Bołądź aktor znany m.in z serialu "M jak miłość" porzucił swoja partnerkę. Co ciekawe, zapewne kiedyjuż romansował z Olgą, Mikołaj był jeszcze w związku z Martą Juras, z którą ma 4-letnią córkę Antosię. Bołądź z kolei samotnie wychowuje półtorarocznego Bruna z nieudanego związku. Teraz dowiadujemy się, że para zdecydowała się zamieszkać razem. Jak dowiedział się magazyn "Show" aktorzy zdecydowali się wybudować dom i prowadzić w nim schronisko dla psów. Pasują do siebie?

Były łzy, padły mocne słowa - ujawnia w rozmowie z tygodnikiem Rewia znajoma pary. Wiedzieli jednak, że muszą to zrobić szybko.Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski

Wiecej: