Newsy z show-biznesu

Spisek przeciwko Mai Sablewskiej, a Kasia Cichopek pisze drugą książkę - czyli o czym w mijającym tygodniu pisały kolorowe gazety.
Marta Kosakowska / 03.06.2008 14:22

Spisek przeciwko Mai Sablewskiej, a Kasia Cichopek pisze drugą książkę - czyli o czym w mijającym tygodniu pisały kolorowe gazety.

Katarzyna Skrzynecka – spowiedź czterdziestolatki

Aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna, z okazji swoich czterdziestych urodzin, postanowiła klęknąć przed konfesjonałem magazynu Viva!. Opowiada o swoich życiowych i zawodowych dokonaniach. Na pytanie, dlaczego nie grywa w polskich superprodukcjach, odpowiada: „To nie aktorzy decydują o tym, w jakich rolach są obsadzani, tylko producenci filmowi. Już nawet rzadziej reżyserzy! A ja nie znoszę mizdrzenia się do producentów na festiwalach i bankietach. Nigdy tego nie umiałam robić i nie będę. Jestem wierna swoim zasadom i potencjalnym pracodawcom wolę się przedstawiać zawodowo – na scenie.” Kasia Skrzynecka opowiada również o obawie publicznego przyznawania się do bycia szczęśliwą, ponieważ: „Jak ktoś mówi: „Kocham męża, kocham moją żonę, mamy szczęśliwy dom, mam dobrą pracę, którą lubię” - zawiść rodaków otrzymuje się w pakiecie. Cytując Gombrowicza, trzeba takiego szczęśliwca „upupić i ugównić". Oto fenomen plotkarskich portali internetowych. Znajduje tam ujście rzeka jadu, agresja i zawiść. Poczucie anonimowości wyzwala w internautach najniższe instynkty, by opluwać wszystko i wszystkich. Na szczęście żadne przytomny inteligenty człowiek tego rynsztokowego bełkotu nie czyta.” Czyżby?

Fot. Viva!

 

Edyta Górniak, Marina i Doda – spisek przeciwko Mai Sablewskiej

Byłe podopieczne najbardziej znanej obecnie menedżerki gwiazd w Polsce, Mai Sablewskiej. Takie jest życie! Pisze: „Prawnicy Edyty przymierzali się już do procesu, ale ona wycofała się z pomysłu składania oskarżenie. Za to obiecała Dodzie i Marinie, że będzie świadkiem sprawy i zezna w sądzie na ich korzyść – zdradza nam sensację osoba z otoczenia Edyty Górniak. - We trzy dobiorą się do Majki. W przeciwieństwie do Dody i Mariny, które wspólnie kierują do sądu pozew przeciwko Mai Sablewskiej, zarzucając jej m.in. niewypełnianie w należyty sposób ustaleń zawartych w kontraktach, Edyta nie chce wchodzi ze swoją byłą menadżerką na sądową ścieżkę.” Czy zaszkodzi to wizerunkowi Sablewskiej, która sama ostatnio stała się obiektem adoracji do tego stopnia, że doczekała się własnego fan klubu?

Fot. Takie jest życie!

 

Kasia Cichopek napisze drugą część „Sexy Mamy”

Dobra wiadomość dla fanów talentu pisarskiego Kasi Cichopek. Będzie sequel poradnika dla młodych mam „Sexy Mama”, a możliwe, że na drugiej części się nie skończy. „Podjęliśmy decyzję o kontynuacji książki, gdyż wyniki sprzedaży pierwszej części były dobre. Być może powstanie cała seria „Sexy Mamy”. Pierwsza książka poruszyła wszystkie ważne elementy dotyczące powrotu do formy po porodzie, kolejna książka skupi się na jednym konkretnym zagadnieniu” - mówi Marcin Hakiel, menedżer i mąż Kasi.

Fot. Wydawnictwo Rodzinne

 

Agata Mróz-Olszewska zostanie świętą?

Zmarła przed trzema laty dwukrotna złota medalistka Mistrzostw Europy w siatkówce, która nie bacząc na chorobę nowotworową, zdecydowała się urodzić córeczkę, Agata Mróz-Olszewska jest brana pod uwagę jako kandydatka do miana świętej. Główny specjalista ds. kanonizacji archidiecezji krakowskiej, ksiądz Andrzej Scąber, mówi na łamach Twojego Imperium: „Heroiczność cnót to przesłanka do wyniesienia na ołtarze, a Agata udowodniła, że nad życie ukochała swoje dziecko. Jej historia jest podoba do życia uznanej za błogosławioną Gianny Beretty Molli. W czasie ciąży wykryto u niej włókniaka macicy. W tydzień po porodzie zmarła. Jednak bliscy zmarłej siatkarki są przeciwni takim działaniom kurii.”

Fot. wikipedia.p

Fot. w zajawce: MW medial

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/21.05.2011 20:40
kolejny odcinek najnudniejszego tasiemca na portalu
/13.05.2011 09:49
Pyza już lepiej niech niczego nie pisze...
/13.05.2011 09:47
Agata Mróz świętą?! chyba ktoś tu jest lekko oszołomiony beatyfikacją JP 2 i chce pójść za ciosem... Dobra kobieta była, ale nie przesadzajmy od razu z tym święceniem.
POKAŻ KOMENTARZE (2)