Natalia Siwiec fot. ONS.pl

Natalia Siwiec na roznegliżowanym zdjęciu. – Przerażająco chuda!

Gwiazda opublikowała roznegliżowane zdjęcie z łazienki. Wywołała sporą dyskusję w komentarzach. Faktycznie jest za szczupła?
/ 21.01.2019 09:59
Natalia Siwiec fot. ONS.pl

Natalia Siwiec jest bardzo aktywna w internecie. Chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, np. zdjęciami i filmikami z córeczką. Często też radzi obserwującym ją kobietom, jak pielęgnować skórę i dbać o siebie. Niedawno celebrytka opublikowała post, w którym ogłosiła konkurs. Do wygrania był między innymi balsam do ciała, który prezentowała na zdjęciu. Jednak to nie kosmetyk zwrócił uwagę internautek, lecz coś innego.

Natalia Siwiec pokazała się bez makijażu. Jak wygląda? Internautki w szoku

Na zdjęciu, które wzbudziło takie kontrowersje, Natalia Siwiec pozuje w łazience. Ma na sobie króciutką bluzę, która eksponuje bardzo szczupłe ramię gwiazdy.

Posypały się komentarze zaniepokojonych kobiet.

– Co ty taka chudzinka?
– Za bardzo kościste ciało
– To nie wygląda zdrowo
– Ale szczapa z pani, to niezdrowe jest taki chudzielec
– Nie mogę się skupić na produkcie… Jest pani tak przeraźliwie chuda
– czytamy komentarze pod zdjęciem Natalii.

Niektóre internautki bronią figury Siwiec, tłumacząc, że ciężko na nią ćwiczy i ma dobre geny oraz „lepiej być za chudym niż za grubym”. Na część komentarzy odpowiedziała sama Natalia: „Od kiedy chudość jest niezdrowa?

Jak myślisz, Natalia Siwiec faktycznie przesadziła z odchudzaniem?

Więcej newsów o gwiazdach:Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek. „Rady instamatek wywołały u mnie panikę!”Anna Starmach pokazała swoje zdjęcie sprzed 10 lat. „Jaki śliczny chłopiec!”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/22.01.2019 15:39
A ona ma fanki?