Kasia Tusk fot. ONS.pl

Kasia Tusk pierwszy raz tak odważnie pokazała ciążowy brzuszek!

Do tej pory raczej ukrywała swoje krągłości. Tym razem jednak pokazała znaczenie więcej. I wyznała, co jako przyszłą matkę, wpędza ją w panikę.
/ 18.01.2019 16:46
Kasia Tusk fot. ONS.pl

Kasia Tusk i Staszek Cudny niedługo zostaną rodzicami. Blogerka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Do tej pory raczej ukrywała krągłości i zmieniającą się sylwetkę pod obszernymi ubraniami. Już nie! Kasia Tusk opublikowała odważne jak na nią zdjęcie w nocnej bieliźnie – obcisła koszula nocna wyraźnie eksponuje ciążowy brzuszek.

Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała suknię ślubną! Zrobiła to w szczytnym celu

Na zdjęciu, które wrzuciła na swój Instagram, pozuje przed lustrem w łazience w bieliźnie nocnej. Wygląda ślicznie, a koszula podkreśla spory już ciążowy brzuszek blogerki. Tym postem Kasia Tusk zachęca do lektury najnowszego wpisu na jej blogu. Opisuje w nim swoją ciążę. Nacisk kładzie na pielęgnację.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nowy wpis do poczytania... Link znajdziecie w profilu czyli tu @makelifeeasier_pl 🌝 #bathroomdesign

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Niby staram się podchodzić do wszystkiego z dystansem i nie dawać się wciągnąć w paranoję przestrzegającą przed wszystkim (zbyt wiele razy nacięłam się na to, że w jednym miesiącu ktoś bezwzględnie zakazywał jakiegoś produktu, aby później się z tego wycofywać), ale wystarczyło kilka rad od „instamatek” i mrożących krew w żyłach analiz kosmetyków dostępnych na rynku, abym trochę straciła głowę i wpadła w chwilową panikę
– wyznała przyszła mama.

„Z tyłu głowy wciąż brzęczy mi historia o popularnym żółtym balsamie do ust, którego składniki przenikają ponoć do naszego DNA i zmieniają jego układ, powodując oczywiście spustoszenie w organizmie. Brzmi trochę śmiesznie i strasznie zarazem…” – dodała Kasia Tusk.Dalej dzieli się z internautkami zmianami, jakie zauważyła podczas ciąży na swoim ciele. Są to na przykład pękające naczynka. Doradza też, jak poradzić sobie z rozstępami, jak im zapobiegać, choć, jak przyznaje „problem rozstępów jej nie dotknął”.

Jak wam się podoba Kasia Tusk w ciąży? Służy jej ten stan?

Więcej newsów o gwiazdach:Anna Starmach pokazała swoje zdjęcie sprzed 10 lat. „Jaki śliczny chłopiec!”Wiadomo już, kiedy Meghan Markle będzie rodzić. Księżna wygadała się też z płcią dziecka?