Najświeższe plotki z polskiego show-biznesu

Szymon Majewski robi pranie, Magda Mołek będzie miała synka, a Edyta Herbuś opowiada o Hollywood - czyli najświeższe show-biznesowe plotki i ploteczki.
Marta Kosakowska / 07.04.2007 14:22

Szymon Majewski robi pranie, Magda Mołek będzie miała synka, a Edyta Herbuś opowiada o Hollywood - czyli najświeższe show-biznesowe plotki i ploteczki.

Szymon Majewski i Janusz Palikot w ferworze prac domowych

Przedświąteczny, utrzymany w duchu równouprawnienia artykuł pojawił się w najnowszej Gali. Otóż do zdjęć przy wiosennych porządkach oraz kuchennej krzątaninie pozują tym razem, wbrew stereotypowi, mężczyźni. W roli wyznawców idei równego podziału obowiązków wystąpili: Szymon Majewski, Maciej Dowbor, Jarosław Kret, Piotr Kraśko, Agustin Egurrola, Janusz Palikot, Rafał Królikowski, Piotr Polk, Bartosz Arłukowicz oraz Michał Piróg. I trzeba przyznać, że bardzo im w tym pozornie kobiecym anturażu bardzo do twarzy. Drogie Panie, jeśli potrzebujecie zaaplikować swoim mężczyznom zastrzyk motywacji do udziału w przedświątecznych przygotowaniach, posuńcie im najnowszą Galę. Bardzo pouczająca lektura.

Fot. Gala

 

Magda Mołek będzie miała synka

Odkąd w mediach pojawiła się nieco zaskakująca informacja, o tym że Magda Mołek potajemnie wyszła za mąż za prawnika Maciej Taborowskiego i spodziewa się dziecka, w krainie plotkarskich gazet, każdy news z jej prywatnego życia jest na wagę złota. Party dowiedziało się, że Mołek będzie miała synka. Śliczna prezenterka DDTVN promienieje w ciąży, świetnie się czuje i podobno do końca czerwca pozostanie na wizji. W razie czego zastąpić ją ma Anna Wendzikowska, która w DDTVN robi wywiady z zagranicznym gwiazdami.

Fot. MW Media

 

Edyta Herbuś w Hollywood

Raz po raz kolejna polska gwiazdka wyrusza na podbój świata. Najczęściej obieranym kierunkiem destynacji po karierę i sławę jest oczywiście miasto, spełniających się marzeń, Hollywood. Tę próbę podjęła i Edyta Herbuś, a magazyn Party towarzyszył jej w tej podróży. Piękna sesja i ciekawa opowieść. Mamy nadzieję, że w efekcie te hollywoodzkie fotografie nie trafią wyłącznie do zakurzonego albumu ze zdjęciami, a mrzonki o międzynarodowej karierze nie staną się tylko naiwnym wspomnieniem z czasów młodości.

Fot. MW Media

 

Wielki powrót Haliny Mlynkowej

Jeśli zdążyliście już nieco zapomnieć o istnieniu tej interesującej wokalistki, najwyższy czas odkurzyć w pamięci jej osobę. Halinka Mlynkowa wraca na salony show-biznesu. Jak donosi tytuł Świat i ludzie artystka odchowała synka, a teraz wraca na scenę, do czego preludium ma być jej udział w „Bitwie na głosy”. A już wkrótce nowa płyta.

 

 

Fot. Świat i ludzie

 

Weronika Rosati i Marek Kondrat – co ich łączy?

Życie na gorąco zastanawia się, co oznacza wymiana serdeczności i pocałunków pomiędzy Weroniką Rosati i Markiem Kondratem. Aktorzy zostali przyłapani na spotkaniu, podczas którego podobno świetnie się bawili i obdarowywali miłymi gestami. Oczywiście od razu zostaje podsunięta sugestia, jakoby było by to coś więcej, niż wyłącznie spotkanie towarzyskie. A poniżej artykułu pojawia się zestawienie: „Zwykle wybierała sporo starszych od siebie mężczyzn”, czyli Mariusza Maxa Kolonko oraz Andrzeja Żuławskiego. Menadżer aktorki nie chce komentować prywatnych spraw swojej podopiecznej, tak więc pytanie, czy to zwykła nadinterpretacja gazety na razie zostaje otwarte.

Fot. Życie na gorąco

 

Grażyna Szapołowska i Jan Englert – skłóceni aktorzy grają kochanków

Dyscyplinarne zwolnienie Grażyny Szapołowskiej przez dyrektora Teatru Narodowego, Jana Englerta za absencję na przedstawieniu „Tango”, obiło się w mediach każdego szczebla szerokim echem. Szapołowska zamiast pojawić się na deskach teatru, wybrała nagranie telewizyjnego show „Bitwa na głosy', po czym przedstawiła swojemu szefowi zwolnienie lekarskie. Englert jednak postanowił dyscyplinarnie zwolnić aktorkę. Cała sprawa ma mieć swój finał w sądzie pracy. Jednak zanim do tego dojdzie, jak pisze Na żywo, skłóceni aktorzy muszą zagrać wspólne sceny w „Układzie warszawskim”. Problem w tym, że to sceny miłosne...

Fot. MW Media

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/22.04.2011 15:46
W końcu Rosati lubi starszyznę plemienną co udowodniła zażyłościami z Max Kolonkiem ;-)
/22.04.2011 09:15
z tym wielkim powrotem Haliny Mlynkowej to bym poczekała na premierę płyty...
/22.04.2011 08:36
Szkoda, że pani Magda nie będzie miała córeczki. Piękna kobieta by z niej wyrosła a chłopiec... no zobaczymy