Najgłośniejsze skandale Hollywood

skandale gwiazd fot. ONS.pl
Niektóre mrożą krew w żyłach!
Edyta Liebert / 04.04.2016 05:24
skandale gwiazd fot. ONS.pl

Ciekawość często nie popłaca, a gdy wyszukuje się skandale i mroczne historie z gwiazdami w roli głównej, to można pożałować, że dokopało się do TAKICH informacji... Oto kilka wybranych przez nas skandali z udziałem znanych gwiazd.

1. Woody Allen - ślub z adoptowaną córką

Znany reżyser nie powinien raczej czerpać filmowych inspiracji z własnego życia. Ekscentryk zrobił coś, czego wiele innych gwiazd nie może pojąć ani zrozumieć. Woody Allen wziął ślub zadoptowaną córką Mii Farroow, Soon-Yi Previn, z którą był niegdyś związany. W momencie ślubu wybranka Allena miała 24 lata, a on sam - 52. Wiele znanych nazwisk, chociażby Susan Sarandon, odwróciło się od niego.

2. John Travolta - nie podawał synowi leków

2 stycznia 2009 roku, w wyniku rozległego ataku serca, zmarł 16-letni syn Johna Travolty. Chłopiec od dziecka cierpiał na nieuleczalną chorobę, która charakteryzowała się permanetnym zapaleniem naczyń krwionośnych. Przyczyną śmierci syna aktora Johna Travolty była apopleksja, a nie uderzenie w głowę. Tak wynika z autopsji ciała zmarłego nastolatka. W prasie pojawiały się spekulacje, jakoby aktor nie podjął odpowiedniego leczenia syna ze względu na przekonania kościoła scjentologicznego, którego jest wyznawcą.

3.  Jennifer Lawrence - nagie fotki gwiazdy w Internecie

To była afera! Hakerzy wykradli prywatne fotki z chmury iCloud zsynchronizowanego z telefonem aktorki, a następnie zaczęli udostępniać je w internecie na masową skalę. Fotki zrobiły prawdziwą furorę głównie dlatego, że były autentyczne - gwiazda nie zaprzeczyła, że robi sobie nagie zdjęcia.

4. Kanye West - ma dziecko , do którego się nie przyznaje

Jak donosi zagraniczna prasa, Kanye West nie może pochwalić się nieskazitelną przeszłością. Ma za sobą grupowe orgie z kelnerkami, nastolatkami... Stąd pojawiły się domysły i plotki, że Amber Rose, była dziewczyna Westa, wie z kim West ma sekretne dziecko poczęte w przypływie namiętności. Sam West nigdy nie potiwerdził tej plotki. Słusznie?

5. Roman Polański

Polski niechlubny akcent w sferze hollywoodzkich skandali. Zmuszanie do współżycia, seks na nieletniej, w USA jest karany. Polański przez wiele lat uciekał od odpowiedzialności i bronił się w na różne sposoby - uciekł do Szwajcarii, lecz i tam znalazła go sprawiedliwość i trafił do aresztu. Wypuszczono go jednak za kaucją. Kwota to, bagatela, 4,5 mln dolarów!

6. Mel Gibson - antysemickie poglądy

Gibson nie cieszy się dobrą sławą w filmowym światku. Zarzucano mu, że groził zabiciem swojej rosyjskiej kochanki Oksany Grigorievej, z którą ma dziecko. To dla niej porzucił swoją żonę Robyn, z którą przez 28 lat małżeństwa wychował 7 dzieci. Jakby tego było mało, Rosjanka oskarżyła go o stosowanie przemocy fizycznej. Oliwy do ognia dolały słowa Eszterhaza (scenarzysty), który przytoczył wypowiedzi aktora o Johnu Lennonie czy Holokauście, który uznał za żydowski wymysł. Cieszę się, że nie żyje. Zasłużył na śmierć. Uważał się za pier [...]nego Mesjasza. Posłuchaj jego piosenek! Imagine. Nienawidzę tej pier [...] onej piosenki.

7. Joan Crawford - znęcanie nad dziećmi

W dzisiejszych czasach prawdopodobnie niewiele osób zszokowałaby informacja o tym, że Joan Crawford nie należała do najlepszuch matek. W 1978 roku, gdy jej adoptowana córka Christina opublikowała książkę "Mommie Dearest", rozpętała się burza. Pisze ona w niej bowiem o tym, że zmarła rok przed ukazaniem się książki Joan była nieczułą, egoistyczną i uzależnioną od alkoholu matką, która znęcała się nad swoimi dziećmi.

8. Elizabeth Taylor i Richard Burton

Skandaliczny i pelen namiętności romans, który rozpalał opinię publiczną do czerwoności, zostawiłyśmy na deser. To była historia jak z filmu o romansie stulecia. Gdy w 1962 opublikowano pierwsze zdjęcie  Taylor leżącej na łodzi i czule całowanej przez Burtona, rozpętało się prawdziwe piekło. Burton, jak mówił, "był kompletnie wobec niej bezsilny". Elizabeth była atakowana i brutalnie krytykowana, przepowiadano koniec jej filmowej kariery. Podejmowano nawet próby odebrania jej amerykańskiego obywatelstwa, nie wspominając o Watykanie, który wydał oficjalne oświadczenie potępiające ich oboje za "niechrześcijańskie postępowanie". Ich uczucie jednak przetrwało... 13 lat. 13 lat orgii, alkoholu, dymu tytoniowego i diamentowych prezentów na zgodę po awanturach i kłótniach. W końcu się rozwiedli. Jeśli mnie zostawisz, zabiję się, nie ma życia bez Ciebie - pisał Burton, ale to ostatecznie on od niej odszedł. Zmarł wskutek nieszczęśliwego wypadku, sprowokowanego nadużyciem alkoholu, który prześladował go przez całe życie. Ostatni miłosny list do Taylor aktorka trzymała w dniu swojej śmierci przy sercu.

ONS.pl

Więcej:

Ola Szwed wyjawiła swoją wstydliwą tajemnicę Weronika Rosati powiększyła usta? Emily Blunt pokazała ciążowy brzuszek

Redakcja poleca

REKLAMA