Gwiazdy kiedyś i dziś: porównaj zdjęcia

Poznajesz te gwiazdy?
Edyta Liebert / 26.07.2016 05:51

Znasz ich z ekranu, ale masz wrażenie, że urodzili się niemalże na planie. Wystąpili w wielu kasowych produkcjach Hollywood, a na koncie mają nagrody lub... skandale. Jak wyglądali kiedyś wielcy aktorzy i prawdziwe perły LA? Zobacz, jak się zmienili!

Oni też byli kiedyś młodzi i...

... piękni! Gdy zobaczysz, jak wyglądała - leciwa teraz - Maggie Smith (profesor McGonagall z "Harry'ego Pottera") w czasach swojej młodości, z wrażenia aż zaniemówisz. Subiektywnie rzecz ujmując, nie oparłby się jej żaden mężczyzna. Trudno także wyobrazić sobie odtwórcę roli Gandalfa jako przystojnego dżentelmena, ale bez brody i z burzą gęstych włosów, odganiał się w młodości od rzeszy kobiet (z pewnością!).

Dżentelmen nr 1 w zestawieniu? Zdecydowanie Harrison Ford! Gdybyś dziś zobaczyła go na ulicy, nie odróżniłabyś go od doskonale ubranych przystojnych 30-latków. Już w latach 70. i 80. ubierał się z klasą i nie brakowało mu męskiego sznytu.

To jednak nie koniec ciekawostek. Zdjęcia sprzed lat prawdziwych legend Hollywood pokazują, że piękno nie zna metryki. Koniecznie przejrzyjcie naszą galerię.

Więcej:

Nie uwierzysz, że te gwiazdy są w tym samym wieku David Beckham odniósł się do plotek o rozwodzie  Te gwiazdy omal nie straciły życia dla Oscara