Najdziwniejsze makabryczne prezenty dla gwiazd od fanów

Od martwego królika, przez trumnę, po... ludzkie ucho!
Edyta Liebert / 23.12.2015 07:09

Okropności! Nie jesteście w stanie uwierzyć, czym zostały obdarowane niektóre z gwiazd. Dziwne propozycje, odrażające prezenty, dwuznaczne oferty... Byłyśmy w absolutnym szoku. Wy też będziecie!

Z założenia chciałyśmy, aby powstał ranking najdziwniejszych lub najbardziej absurdalnych podarunków od fanów dla celebrytów, ale jeśli mamy być szczere, to trudno byłoby wprowadzić jakąkolwiek klasyfikację. Jak kategoryzować takie "drobiazgi" lub porównać propozycję adopcji do wielostronicowego miłosnego listu namawiającego do wspólnej ucieczki na koniec świata? Gwiazdy nie mają lekko, i to jest właśnie ten moment, w którym wcale im nie zazdrościmy sławy.

Gwiazdy i ich najdziwniejsze prezenty

Zupełnym zaskoczeniem była dla nas informacja, jakie upominki wybieraja (psycho)fani dla ulubionych gwiazd. Co mieli na myśli, kiedy wysyłali nieżywe króliki czy części lub fragmenty ludzkiego ciała? To naprawdę odrażające, a jednak prawdziwe! Poznajcie prawdziwe historie rodem z horroru - gwarantujemy, że przejdzie was dreszcz i na długi czas będziecie w szoku. Od razu uprzedzamy: tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Zobacz także: