Monika Brodka wychodzi za mąż fot. ONs.pl/kolaż polki.pl

Monika Brodka wychodzi za mąż

Kim jest jej narzeczony?
Edyta Liebert / 16.03.2016 09:53
Monika Brodka wychodzi za mąż fot. ONs.pl/kolaż polki.pl

Media żyją muzycznym powrotem Brodki i interesuje je dosłownie wszystko. Właśnie pojawiła się informacja, że Monika Brodka wychodzi za mąż! Kto jest jej wybrankiem?

Jeśli to prawda i wierzyć tabloidowym doniesieniom, to Monika Brodka i Krzysztof Garbaczewski niebawem staną na ślubnym kobiercu. Oboje pochodzą z branży artystycznej i znają się od kilku lat. Można o nich powiedzieć, że to para niesztampowych wizjonerów, bowiem Krzysztof Garbaczewski uchodzi za prawdziwego ekscentryka w świecie sztuki. To autor adaptacji, na podstawie których tworzy przedstawienia, często nazywane teatralnymi instalacjami. Jest specjalistą od Gombrowicza i zapewne w dużej mierze wspiera Brodkę w jej niekonwencjonalnych przedsięwzięciach. Para podobno szykuje się do ślubu... Jak on ma wyglądać?

Brodka wydaje nową płytę

ONS.pl/kolaż polki.pl

Monika Brodka wychodzi za mąż

Jak możecie się domyśleć, artyścy nie lubią prostych rozwiązań. Choć piosenkarka pochodzi z góralskiej rodziny, to tradycyjny ślub nie leży w jej zainteresowaniach. Para chce się pobrać w Stanach Zjednoczonych, więc może... Las Vegas? Nie, to zbyt przewidywalne...

Monika chce uniknąć sztampy. Myślała o oryginalnej uroczystości w jej ukochanych Stanach Zjednoczonych. Na luzie, najlepiej na łonie natury, w swobodnych ciuchach. Monika pochodzi z góralskiej rodziny i jej mama marzy o tradycyjnym ślubie, ale tu nie zapowiada się na kompromis.

- donosi znany tabloid.

Czy to prawda? Przekonamy się niebawem. Jesteśmy jednak pewne, że suknię ślubną uszyje dla Moniki jej przyjaciółka, Gosia Baczyńska.

ONS.pl/kolaż polki.pl

Więcej:

Zjawiskowa suknia ślubna projektu Gosi Baczyńskiej Gwiazdy na urodzinach Gosi Baczyńskiej