POLECAMY

Tak wygląda Mister Polski, czyli najprzystojniejszy, najseksowniejszy Polak. Pociągający?

29-latek jest trenerem personalnym i modelem.
/ 11 miesięcy temu
Tak wygląda Mister Polski, czyli najprzystojniejszy, najseksowniejszy Polak. Pociągający? fot. kolaż polki.pl

Konkurs na Mistera Polski od kilku lat przypomina festiwal umięśnionych, sztucznie opalonych mężczyzn z nieskazitelnie białym uśmiechem. Mister Polski 2017 został właśnie wybrany. Kim jest Mister Polski i czym zajmuje się Jakub Kucner?

Boska bielizna z Lidla: poczujesz się jak aniołek Victoria's Secret 

Jakub Kucner - Mister Polski 2017

Dwa lata temu również starał się o tytuł, jednak dopiero jako 29-latek zachwycił jury. Wytrwałość popłaca, bo pochodzący z Poznania Kucner w końcu zdobył upragniony tytuł najprzystojniejszego Polaka i może mierzyć się z Rafałem Maślakiem i Rafałem Jonkiszem, dla których plebiscyt okazał się przełomem w karierze.

Jakub Kucner ma dość egzotyczną urodę, czym zjednał sobie tysiące kobiet. Na Instagramie obserwuje go już ponad 250 tysięcy fanów - jest nie tylko modelem, lecz także trenerem personalnym i ciało traktuje jako swoje narzędzie pracy. Publiczność zaskoczył... wrażliwością. Bo Jakub Kucner werdykt jury przyjął ze łzami w oczach.

 

Dreams come true... Mister Polski 2017 #happy #happines #goodtime #poland #warsaw

Post udostępniony przez JAKUB KUCNER (@jakub_kucner)

 

FIREFIGHTER 🔥 Oto moje moje kolejne zdjęcie z sesji wizerunkowej finalistów @misterpolski 2017. Tym razem wcieliłem się w rolę strażaka 🚒 Napiszcie w komentarzu jak Wam się podoba taka odsłona Wielki Gala Finałowa już 3 września w Warszawie 💪🏻 Mój numer startowy w konkursie to niezmiennie 5 👌🏻 Fot. @wojtekmosiolek 👻jakubku1988 UWAGA ! SUPER AKCJA 🔥 Spośród WSZYSTKICH osób, które SKOMENTUJĄ fotkę strażacką pod tym postem, wybiorę 7 z Instagrama i 7 z fanpage z FB, które otrzymają to właśnie zdjęcie z dedykacją. Wydrukowałem limitowaną edycję 14 szt., które trafią właśnie do Was 👍🏻 Akcja trwa do piątku 18 sierpnia do 21:00 Wyniki pod tym postem na Instagramie i fanpage na FB 👌🏻 ---------------------------------------------------- Here is my another pic from image session of @misterpolski 2017 finalists. This time I became a firefighter for a day! Let me know in the comments below how do you like it. The Grand Finals Gala will take place September 3, Warsaw. My competition number is 5. ATTENTION! SOMETHING REALLY SPECIAL! I have printed out only 14 copies of this photograph and I will give it to 7 persons from Fb and 7 from Instagram who will comment on this photo. Special dedications included! You've got time until Friday, August 18, 09:00 PM. Find the results below this photo on FB and Instagram. #misterpolski #man #guy #fireman #firefighter #poland #warszawa #warsaw #happy #happines #goodtime #natural #nofilter #polska

Post udostępniony przez JAKUB KUCNER (@jakub_kucner)

Mister Polski 2017 swoją wygraną na Instagramie skomentował jednak skromnie: Dreams come true... - napisał. Kucner ma także swoją stronę internetową, a na koncie aktorski dorobek. Już został zaangażowany do akcji charytatywnych, wywiadów i porad. Jak napisał na Instagramie, marzy o tym, by się wyspać. Tempo pracy po zgarnięciu tytułu trochę go zaskoczyło!

Co sądzicie o nowym, najprzystojniejszym Polaku?

Kim jest tajemnicza dziewczyna Karolaka? Podpowiadamy, że to modelka ze znanym nazwiskiem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)