POLECAMY

"Miasto kobiet" bez Pauliny Młynarskiej

Po pięciu sezonach prowadzenia popularnego talk show w TVN Style Paulina Młynarska zrezygnowała z prowadzenia „Miasta kobiet”.
Po pięciu sezonach prowadzenia popularnego talk show w TVN Style Paulina Młynarska zrezygnowała z prowadzenia „Miasta kobiet”.

„Miasto kobiet”, flagowy i oryginalny projekt telewizji TVN Style, od początku powstania stacji pojawiał się w ramówce. I od początku jedną z dwóch prowadzących była Paulina Młynarska-Moritz, zmieniały się tylko współgospodynie programu, których na wizji pojawiło się do tej pory aż cztery – były to: Marzena Rogalska, Anna Dziewit, Weronika Marczuk-Pazura i Jolanta Pieńkowska. Jednak tym razem to Młynarska postanowiła zrezygnować z prowadzenia „Miasta”.

Jako oficjalny powód odejścia dziennikarka podała potrzebę odpoczynku od formuły programu, która od jakiegoś czasu nie pozwalała jej się rozwijać w zawodzie. Nieoficjalnie mówi się jednak, że pomiędzy Młynarską a każdą z jej koleżanek prowadzących „Miasto” dochodziło do spięć, a jej silna osobowość spychała w cień współprowadzące. Konflikt nasilił się, gdy do redakcji doszła Jolanta Pieńkowska – pomiędzy prezenterkami dochodziło na wizji do delikatnych, ale widocznych spięć, które negatywnie zaważyły na współpracy obu dziennikarek. O podobnych problemach mówiono podczas odejścia z programu Weroniki Marczuk-Pazury.

Młynarska nie znika jednak z TVN Style – nadal pozostaje wydawcą i redaktorką „Lekcji Stylu” Jolanty Kwaśniewskiej.

mm
Źródło: plejada.pl
fot. MWmedia
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
to niedobrze,że Paulina Młynarska zrezygnowała z prowadzenia Miasta Kobiet.Jeśli uznamy że jest konfliktowa to jednak prowadzi ten program b.dobrze,natomiast nie do przyjęcia jest Pani Jolanta Pieńkowska,jest spięta i nerwowa ,wprowadza niedobra atmosferę w tym specyficznym programie,który w swym charakterze wymaga specjalnych umiejetności tworzenia dobrej atmosfery dla rozmówców.