Meghan Markle, książę Harry fot. ONS

Meghan Markle trzymała parasol nad księciem Harry'm. Uroczy gest księżnej

Meghan Markle może została księżną, ale nadal zachowała feministycznego ducha. Jej spontaniczne zachowanie wobec księcia Harry'ego mówi wiele!
Marta Kosakowska / 18.10.2018 11:52
Meghan Markle, książę Harry fot. ONS

Zaskakujące zachowanie księżnej Meghan nie umknęło uwadze dziennikarzy. Nietypowe zdjęcie obiegło media na całym świecie. Pojawiło się nawet na oficjalnym profilu Pałacu Kensington. Co przedstawia obrazek? Księżną Sussex, która trzyma parasol nad głową swojego męża.

Feministyczny gest Meghan Markle

Sytuacja miała miejsce w Australii, gdzie książęca para z Sussex przebywa z oficjalną wizytą. W czasie przemówienia, które książę Harry wygłaszał do farmerów w Dubbo, nagle zaczął padać rzęsisty deszcz. Spotkanie odbywało się pod gołym niebem, jednak książę nie miał zamiaru przerwać spotkania. W pewnym momencie podeszła do niego żona i rozłożyła parasol nad głową męża.

Nic wielkiego? W sytuacji prywatnej - owszem. Jednak w czasie oficjalnego spotkania rzadko mamy okazję oglądać podobne scenki, których bohaterami są członkowie brytyjskiej monarchii. Zasady protokołu oraz dobrego wychowania mówią o tym, że to mężczyzna zawsze powinien trzymać parasol nad głową kobiety (szczególnie ciężarnej!). Meghan Markle, która zanim został księżną Sussex, była znana ze swoich feministycznych poglądów, najwyraźniej nie porzuciła swoich zasad.

Co ciekawe, sytuacji próbował zaradzić burmistrz Dubbo, który podszedł do pary i zaproponował księciu swój parasol. Książę Harry z uśmiechem odmówił.

Nie trzeba. Mam swoją żonę
- zażartował.

Ponoć obraz mówi więcej niż tysiąc słów. W tym przypadku, to powiedzenie sprawdza się idealnie!

Przeczytaj:
Meghan i Harry nie kryją szczęścia! Wzruszające słowa księżnej o ciąży
Ciążę Meghan Markle dało się zauważyć od dawna! Te stylizacje zdradzały księżną

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/18.10.2018 19:02
Głupota jest genetyczna.