Meghan Markle nie lubi swoich kręconych włosów. Księżna je prostuje [GALERIA]

Meghan Markle dla wielu uchodzi za ideał urody. Okazuje się jednak, że kompleksy nie omijają nawet arystokratek. Jest jedna rzecz, której księżna Sussex wyjątkowo nie lubi w swoim wyglądzie...
/ 31.07.2018 10:29

Wysoka, zgrabna i doskonale ubrana - tak w skrócie można opisać księżną Meghan. Mimo wytykanych jej przez media wpadek, dla wielu osób uchodzi za ideał. Aspiruje do miana ikony. I pewnie za jakiś czas się nią stanie. Nie oznacza to jednak, że Meghan Markle jest kobietą pozbawioną kompleksów. Przeciwnie! Jest jedna rzecz, z którą walczy od dawna.

Meghan i Harry złamali najważniejszą zasadę protokołu. Ten gest przejdzie do historii!

Czego Meghan Markle nie lubi w swoim wyglądzie?

Odkąd związek księcia Harry'ego z Meghan Markle stał się faktem, amerykańska aktorka znalazła się na językach wszystkich. Każde jej kolejne publiczne wyjście jest szeroko komentowane. Uwaga wielu komentujących skupia się przede wszystkim na wyglądzie księżnej Sussex. Redaktorzy mody i styliści oceniają stroje, fryzury i makijaże. Widać, że księżna powoli wyciąga wnioski ze swoich dotychczasowych niedociągnięć, a każda jej stylizacja jest coraz lepsza. Jest jednak pewien element wyglądu, nad którym księżna pracuje od lat... Jaki? Sprawdź na kolejnej stronie!

RTV, AGD, smartfony i wiele więcej w atrakcyjnych cenach. Sprawdź całą ofertę na stronie Avans wyprzedaże

Przeczytaj:
„Łatwiej by było, gdybym umarł” - kolejny gorzki wywiad ojca Meghan Markle
Aresztowana osoba z rodziny Meghan Markle. To zniszczy reputację księżnej?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10.08.2018 18:41
Myśłałam , ,że chodzi o piegi - ma ich całe mnóstwo. Ale jej małżonek ma też !