Meghan Markle fot. ONS

Narzeczona brata Meghan Markle aresztowana za zaatakowanie swojego partnera

Kolejny skandal w rodzinie księżnej Meghan. Do aresztu trafiła niedoszła szwagierka księżnej. Kobieta miała zaatakować brata Meghan Markle.
/ 24.07.2018 10:21
Meghan Markle fot. ONS

Meghan Markle coraz lepiej radzi sobie w roli brytyjskiej księżnej, uczestnicząc w kolejnych oficjalnych wyjściach. Świat jednak nie przestaje spoglądać w stronę Stanów Zjednoczonych, z których pochodzi żona księcia Harry'ego. Powód? Rodzina Meghan Markle, która regularnie dostarcza mediom kolejnych skandali.

Partnerka brata Meghan Markel aresztowana

Darlene Blount to 37-letnia narzeczona przyrodniego brata Meghan Markle, Thomasa Markle Juniora. Kobieta trafiła do aresztu w piątek. Została zatrzymana przez policję po awanturze, w czasie której miała zaatakować swojego partnera. Blount spędziła noc za kratkami. Po wpłaceniu kaucji, została wypuszczona. Teraz prawdopodobnie stanie przed sądem za napaść.

Joanna Krupa wzięła w sekrecie ślub! Znamy szczegóły tej skromnej uroczystości

Rodzina księżnej Meghan niszczy jej reputację?

Thomas Markle Junior ma 51 jest i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Razem z Meghan mają wspólnego ojca, Thomasa Markle. Zagraniczna prasa wielokrotnie rozpisywała się o jego problemach alkoholowych. Miał również problemy z prawem. Na początku 2017 roku, według relacji swojej partnerki, groził jej bronią palną.

Brat Meghan Markle zasłynął w mediach, kiedy na krótko przed royal wedding, opublikował list otwarty, w którym nawoływał księcia Harry'ego do odwołania ceremonii. Mężczyzna, podobnie jak inni członkowie rodziny Markle, nie zostali zaproszeni na ślub. W uroczystości uczestniczyła jedynie matka Meghan, Doria Ragland. Ojciec księżnej nie pojawił się na ślubie ze względu na, przebyty na kilka dni przed uroczystością, zawał serca.

Kilka dni temu o swoim istnieniu przypomniała również przyrodnia siostra Meghan, Samantha Markle. Kobieta wielokrotnie udzielała mediom kontrowersyjnych wypowiedzi na temat siostry. Zapowiedziała również, że pracuje nad książką, która ma ujawnić prawdę o księżnej. Ostatnio zarzuciła siostrze, że zły stan zdrowia ojca to wina Meghan.

Pałac Kensington w żaden sposób nie komentuje kolejnych doniesień na temat rodziny księżnej. Jak wyjawił w ostatnim wywiadzie Thomas Markle, Meghan nie utrzymuje kontaktów z rodziną.

Źródło: Daily Mail US

Przeczytaj:
Tego zakazu królowej Meghan Markle nie może zrozumieć! I chętnie go łamie…
Książę George kończy dziś 5 lat! Z tej okazji opublikowano nowe zdjęcie następcy tronu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)