Ciążę Meghan Markle dało się zauważyć od dawna! Te stylizacje zdradzały księżną

Wszyscy wypatrywali ciążowego brzuszka księżnej Meghan od miesięcy! Ona doskonale o tym wiedziała i... stosowała mistrzowskie patenty. Nie wszystkie były skuteczne!
/ 16.10.2018 12:08

Księżna Meghan jest w ciąży - ta wiadomość obiegła media w poniedziałek rano. Pałac Kensington wydał oficjalny komunikat, w którym poinformował, że książęca para z Sussex spodziewa się pierwszego potomka. Zanim informacja stała się oficjalna, plotki o ciąży księżnej krążył w mediach od tygodni. Żona księcia Harry'ego najwyraźniej doskonale o nich wiedziała, bo sprytnie starała się ukrywać rosnący brzuszek.

 

 

Ciążowe stylizacje księżnej Meghan

Księżna Meghan doskonale wiedziała, co robi! W swoich stylizacjach stosowała patenty, które są doskonale znane wśród gwiazd i osób publicznych. Istnieje wiele sposobów, by nieco zamaskować zmieniającą się figurę lub odciągnąć uwagę od okolic brzucha. Księżna Kate na początku każdej ciąży zmieniała fryzurę. Wszyscy rozpisywali się o włosach księżnej, dzięki czemu uwaga była skutecznie odwrócona. Księżna Meghan rozwiązała sprawę inaczej! Jak ukrywała ciążę? Zobacz na kolejnych stronach!

Przeczytaj:
Meghan Markle w ciąży czeka kolejny zakaz! Ten dotknie ją szczególnie
Ile dzieci chcą mieć Meghan i Harry? Książę się wygadał! Przebiją Kate i Williama?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)