POLECAMY

Martyna Wojciechowska po raz kolejny zostanie mamą!

Dziennikarka ma już biologiczną córkę, Marysię.
Edyta Liebert / rok temu
Martyna Wojciechowska po raz kolejny zostanie mamą!

Martyna Wojciechowska podjęła jedną z najważniejszych życiowych decyzji? Jeden z magazynów donosi, że dziennikarka po raz kolejny zostanie mamą!

Gwiazda TVN i pomysłodawczyni programu "Kobieta na krańcu świata" postanowiła, że ponownie zostanie mamą. W jej sercu znalazło się miejsce dla innego dziecka. Zdecydowała się na adopcję dzieci, które poznała podczas swoich podróży i kręcenia programu "Kobieta na krańcu świata". Skomplikowane formalności są dopiero w toku. O ilu dzieciach mowa i z jakich krajów pochodzą?

Wojciechowska przeżyła chwile grozy. Została aresztowana, zarekwirowano sprzęt. Jak do tego doszło?

- Nie wymieniam konkretnej liczby tych dzieci, bo jestem w trakcie pewnych procesów, więc za wcześnie o tym mówić, ale poczucie odpowiedzialności już mam", mówi w rozmowie z "Show" gwiazda TVN.

Martyna Wojciechowska: "Nie potrzebuję przeglądać się w oczach mężczyzny"

Dziennikarka zapewnia, że jej córka Marysia bardzo cieszy się z posiadania rodzeństwa. Martyna Wojciechowska ma zamiar zapoznać ją z jej przyszłym rodzeństwem podczas podróży. Nauczyła ją tolerancji i empatii. Zwłaszcza w stosunku do Kabuli, o której Wojciechowska nakręciła materiał.

- Najbliższa mojemu sercu jest Kabula z Tanzanii, która oficjalnie przed sądem musiała zeznać, że jest pod moją opieką - mówi Martyna.

Czekamy na więcej informacji i trzymamy kciuki za dopełnienie pełni formalności. Martyna Wojciechowska jest wzorem do naśladowania. Nic dziwnego, że tysiące kobiet (i nie tylko) kibicują jej i śledzą losy "Kobiety na krańcu świata".

"Białe ofiary czarnej magii". Poruszające zdjęcia z filmu Martyny Wojciechowskiej już dostępne

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Ladnie tak klamac?