Marta i Paweł z Rolnika komentują ciążę Magdaleny. "Było widać, że oni od razu..."

Jak zareagowali na radosne wieści od koleżanki z programu?
/ 26.03.2021 14:47

Program „Rolnik szuka żony” to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Poszukiwanie miłości przez samotnych rolników i rolniczki przyciąga tysiące widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy bohaterów. Kilku uczestnikom udało się nawet znaleźć życiowego partnera, wziąć ślub i założyć rodzinę. 

W ostatnim sezonie byli to chociażby Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, którzy dość szybko „poczuli do siebie miętę” i planują już nawet wspólne mieszkanie. Miłość w programie odnaleźli także rolniczka Magda Bator i jej wybranek Jakub. Para jest już zaręczona i właśnie ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka! Co o tej nowinie sądzą Marta i Paweł?

Paweł i Marta z „Rolnik szuka żony” o ciąży Magdaleny Bator

Zarówno Marta, jak i Paweł, ogromnie cieszą się ze szczęścia koleżanki z programu i jej narzeczonego. Przyznają, że od momentu, kiedy poznali Magdę i Jakuba wiedzieli, że będzie między nimi coś poważnego, bo dało się odczuć i pociąg do siebie. 

Mają swoje lata, wiedzą czego chcą. Magda szła do programu z konkretnym celem. Nic tylko gratulować i się cieszyć- podsumowują Marta i Paweł

Oboje są zdania, że Jakub sprawia wrażenie wspaniałego mężczyzny i widać, że jest zakochany w Magdzie. Mieli okazję poznać go podczas nagrań do programu i przyznają, że para od początku poważne podchodziła do swojego związku. 

W takim razie i nam nie pozostaje nic innego, jak pogratulować przyszłym rodzicom i z niecierpliwością czekać na rozwiązanie!  

To też może cię zainteresować:
Bardowscy z „Rolnik szuka żony” zdradzili, do jakiej piosenki tańczyli na weselu. Ich pierwszy taniec nie obył się bez wpadki…
Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony” znaleźli dietę idealną? Chudną, a nie odmawiają sobie przyjemności
Jak wygląda casting do programu „Rolnik szuka żony”? Uczestnik zdradza ważne informacje