Małgorzata Rozenek-Majdan fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki! Tym razem poszło o buty

Gwiazda na zdjęciu pozuje w charakterystycznym modelu adidasów. Fani nie byli w stanie się powstrzymać od dosadnych komentarzy.
/ 27.03.2018 11:27
Małgorzata Rozenek-Majdan fot. ONS.pl

Były już różne afery – gdy Małgorzata Rozenek wrzuciła zdjęcie w bikini z wakacji, była też burza, gdy opublikowała zdjęcia swoich synów. Tym razem internauci nie odpuścili jej butów. Czy faktycznie tak źle w nich wygląda?

Czy Doda ogląda „Iron Majdan”? Gwiazda – jak to ma zwyczaju – i tym razem nie owija w bawełnę

Gwiazda wrzuciła zdjęcie swojej stylówki z hashtagiem #ootd (Outfit Of The Day, czyli stylizacja dnia). Stoi oparta o ścianę w szarym płaszczu, czarnych dżinsach i… ogromnych adidasach.

 

Zaczynamy kochani😄💪🏻 #newweeknewgoals #newweeknewstart #ootd

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Krytyka zaczęła się już od pierwszego komentarza… „Buciki za duże?” – pyta z przekąsem jedna z internautek. Dalej poszło lawinowo: „Buty dramat”, „Trampki okropne. Jak kopyta”, „Te buty są za masywne do twoich sarenczych nóżek”, „Pani też na smerfetkę? Od kostek w górę”, „Może to buty Radzia :D”.

Sneakersy, na których fani Małgosi nie zostawili suchej nitki, to nowy model ze sportowej kolekcji Louis Vuitton. Kosztują około 3 700 złotych. W podobnych pokazała się też ostatnio Anna Lewandowska.

Co sądzicie o tych butach? Pasują Małgosi Rozenek?

Więcej o gwiazdach:

Dorota Gardias zmieniła fryzurę. Nie przypomina wam innej znanej prezenterki TV?„Mam dość czytania tych bzdur!” - Agnieszka Hyży rozprawia się z plotkami na temat początku jej związku z Grzegorzem