Małgorzata Rozenek dziś skończyła 40 lat. Zobacz, jak się zmieniła? [GALERIA]

Jedna z ulubionych osobowości telewizyjnych Polaków. Żona, mama i perfekcyjna pani domu skończyła 40 lat.
Marta Kosakowska / 01.06.2018 08:47

Okrągłe urodziny Małgorzaty Rozenek. Prezenterka telewizyjna 1 czerwca świętuje 40-tkę. Dziś jest jedną z najjaśniejszych gwiazd stacji TVN. Choć - jak sama podkreśla w wywiadach - jej rodzice wciąż z pewnym dystansem patrzą na jej karierę w telewizji. Początkowo ich córka zapowiadała się przecież na... wziętą panią prawnik.

40. urodziny Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek urodziła się 1 czerwca 1978 w Warszawie. Jako dziecko była pilną uczennicą szkoły baletowej. Następnie na kierunek studiów wybrała prawo na Uniwersytecie Warszawskim. I pewnie dziś byłaby jedną z najbardziej rozchwytywanych prawniczek w Polsce, gdyby nie to, że... show-biznes się o nią upomniał. Na antenie TVN zadebiutowała stosunkowo niedawno, bo zaledwie w 2012 roku w roli prowadzącej program poradnikowy „Perfekcyjna pani domu”. Niemal natychmiast uzyskała status gwiazdy, który z roku na rok tylko się wzmacnia. Polki pokochały ją za... niemal za wszystko!

Dawniej urocze maluchy, dziś - topowe polskie gwiazdy! Rozpoznajesz?

Przypominamy, jak wyglądała droga na szczyt Małgorzaty Rozenek na kolejnych stronach fotogalerii. Wiemy też, co gwiazda planuje z okazji swoich urodzin!

Droga Czytelniczko! Chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie lepszy serwis! Co lubisz na Polki.pl, czego Ci u nas brakuje. To zajmie tylko 3 minuty. KLIKNIJ >> ANKIETA

Przeczytaj:
Takiego wywiadu Małgorzata Rozenek jeszcze nie udzieliła! Szczerze mówi o aborcji, in vitro i 500+
Za to ją kochamy! Oto najlepsze cytaty Małgorzaty Rozenek z "Iron Majdan"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)