Małgorzata Kożuchowska fot. ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska w bardzo tanich botkach

Każda z nas może sobie na nie pozwolić!
Edyta Liebert / 30.11.2017 12:58
Małgorzata Kożuchowska fot. ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska jest znana z wysmakowanych wyborów modowych. Stawia na kreacje od polskich projektantów, dodatki od znanych brandów, ale nie tym razem! Jej stylizacja to podobno koszt ponad 7300 zł, a co ciekawe... buty stanowią ułamek ceny!

46-letnia aktorka jest znana z dopracowanego stylu. Choć niekiedy stawia na ekstrawagancję, to potrafi zaskoczyć niezmiernie rozważnym wyborem, a raczej, bardzo opłacalnym. Miłośniczka drogich dodatków tym razem postawiła na modne botki.

Skarpetkowe botki to bardzo silny trend. Jak i z czym i je nosić?

Małgorzata Kożuchowska w butach za 160 zł

Aktorka pojawiła się na promocji biżuterii w stylizacji odpowiadającej trendom: Kwiecista sukienka wyszywana cekinami pochodziła z najnowszej kolekcji Chaos by Marta Boliglova. Jej koszt to 1200 zł. Do niej aktorka dopasowała torebkę Chloe wartą około 6000 zł. Kożuchowska zadbała o efektowną oprawę stylizacji - skarpetkowe botki były kropką nad i przemyślanego looku! Aktorka wybrała te tanie ze sklepu internetowego Dezee? Oba modele różnią się odcieniem i materiałem, więc wątpliwe, ale warto się inspirować gwiazdami!

ONS.pl/deezee.pl/kolaż polki.pl

Nie wiemy jak z jakością, ale te buty to jednej z najseksowniejszych elementów garderoby modnych w tym sezonie. Kolor czerwony dodaje pazura i choć model nie jest korzystny dla każdego typu sylwetki, to w tym wydaniu jesteśmy zdecydowanie na tak.

Kożuchowska w oszałamiających butach. Nie zgadniecie, ile kosztowały