Maja Hyży fot. ONS

Maja Hyży pokazała zdjęcie w białej sukni. Piosenkarka wyszła za mąż?!

Internauci zapytali wprost. Piosenkarka nie ukrywała, jaka jest prawda!
/ 06.12.2018 10:24
Maja Hyży fot. ONS

Na Instagramie Mai Hyży pojawiło się zdjęcie, które wywołało spore zamieszanie wśród fanów. Widzimy na nim pięknie wystylizowaną piosenkarkę, która jest ubrana w białą suknię. Natychmiast pojawiły się pytania o ślub. Gwiazda chętnie odpowiedziała.

Maja Hyży wzięła sekretny ślub?!

Biała suknia z aplikacją z kwiatów z powodzeniem mogłaby być suknią ślubną. Nic dziwnego, że pod zdjęciem ruszyła lawina spekulacji. Emocje wokół sprawy dodatkowo podgrzał opis, w którym Maja Hyży wspomina o docenianiu radosnych chwil.

Bierzesz ślub?
- zapytał ktoś w komentarzu.

Niestety nie
- odpowiedziała Maja Hyży.

Ale z pewnością jeszcze weźmiesz i będziesz piękną panną młodą <3- odpisała fanka.

Przypomnijmy, że Maja Hyży jest byłą żoną wokalisty Grzegorza Hyżego, z którym ma dwóch synów bliźniaków. Para rozwiodła się w 2013 roku po dwóch latach małżeństwa. Oboje zaistnieli w show-biznesie dzięki wspólnemu udziałowi w programie „X-Factor”. 

W 2015 roku Grzegorz Hyży zawarł związek małżeński z prezenterką telewizyjną Agnieszką Popielewicz. Maja Hyży wciąż czeka na wielką miłość, której szczerze jej życzymy!

Więcej newsów o gwiazdach:Córka poprosiła Agnieszkę Hyży o zmycie makijażu. Efekt? „1000 razy lepiej!”Takie zdjęcie to rzadkość! Małgorzata Socha pokazała córki. To już duże dziewczynki!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)