Magda Gessler, Anja Rubik fot. kolaż polki.pl

Magda Gessler o Anji Rubik: "Oświęcim!"

Powinna przeprosić!
Edyta Liebert / 28.07.2017 10:18
Magda Gessler, Anja Rubik fot. kolaż polki.pl

Wiele można wybaczyć Magdzie Gessler i uznać ją za ekscentryczkę jakich mało. Czy z tego powodu zasługuje na taryfę ulgową w obrażaniu innych? Pod zdjęciem na Instagramie Anji Rubik napisała obraźliwy komentarz, ale fani topmodelki nie byli jej dłużni. Tłumaczymy, że nie tylko jest to perfidne i złe, lecz także jest wizerunkowym strzałem w kolano.

Macaulay Culkin wziął się za siebie! Wyglądał jak wrak człowieka, a teraz? Prawdziwy przystojniak!

Magda Gessler o Anji Rubik: "Oświęcim!"

Choć Rubik jest odporna na krytyczne komentarze, to zapewne zabolał ją przejaw hejtu ze strony "znajomej" z polskiego show-biznesu. Swego czasu spotykały się przecież na ramówce TVN, kiedy to Rubik prowadziła "Project Runway" czy gościnnie pojawiała się w "Top Model". Najwyraźniej Gessler nie zapałała sympatią do Rubik, a raczej do jej sylwetki, która dla niej oznacza  jedno: "Dramat, Oświęcim... co to, to nie! Ratunku". Tymi słowami skomentowała zdjęcie czołowej polskiej modelki.

 

#roadtrip

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

Magda Gessler nie przeprosiła, a komentarz usunęła

Daremnie szukać jednak tego komentarza - Gessler czym prędzej go usunęła po tym, jak zalała ją fala krytyki i posądzano ją o brak tolerancji, kultury, zwyczajną zawiść i... chamstwo. Fani modelki, a nawet nie tylko oni, wytykali Magdzie Gessler jej tuszę i brak szacunku do drugiego człowieka. Jest osobą publiczną, ale daremnie oczekiwać, że wobec niej będą wyciągane jakiekolwiek konsekwencje. W oczach wielu internautów jest zdyskwalifikowana.

Abstrahując od faktu kretyńskiego zachowania zastosowanie takiego porównania to mega niekulturalne posunięcie.

Hejt i jakie kompleksy takie wpisy,dziwny jest ten Świat, mało kto już wie, o co tu chodzi?

Co więcej, Gessler najwyraźniej nie widzi problemu w tym, że w trudnych dla Polek czasach wręcz wskazane jest wsparcie i zrozumienie. Brakuje w niej empatii zwykłej chęci podtrzymywania kobiecej solidarności. Co więcej - porównanie do Oświęcimia jest co najmniej nie na miejscu! Anja Rubik nie odniosła się do komentarzy.

Złamała tabu przyznając się, że przyjmowała antydepresanty w ciąży, jednak wiele kobiet nie widzi w niej bohaterki