POLECAMY

W „M jak miłość” dojdzie do samobójstwa! Czy Asia Chodakowska przeżyje?

Obejrzyjcie wideo!
Edyta Liebert / 8 miesięcy temu

Fanów „M jak miłość” czeka kolejny dramat. Joasia Chodakowska postanowi targnąć się na swoje życie! Czy próba samobójcza Asi zakończy się jej śmiercią? Obejrzyjcie wideo!

Z serialu zniknął Tomek Chodakowski, grany przez Andrzeja Młynarczyka. Ta strata nie pozwoli jego żonie wrócić do rzeczywistości. Chodakowska będzie zamartwiać się losem dzieci i martwić tym, że nie potrafi podołać obowiązkom. Tęskni, cierpi, popadnie w depresję. Ta popchnie ją do dramatycznych czynów...

„M jak miłość”: Joanna Chodakowska będzie próbowała się zabić

Asia w rozpaczy po śmierci ukochanego, poprosi Agnieszkę (Magdalena Walach), aby ta zaopiekowała się dziećmi. Swoje samobójstwo zaplanuje perfekcyjnie. Zarezerwuje pokój w hotelu, w którym połknie całe opakowanie tabletek. Odnajdzie ją jednak Agnieszka... Póki co, nie wiadomo czy bohaterka grana przez Barbarę Kurdej-Szatan przeżyje próbę samobójczą. Odcinek, w którym Joasia spróbuje popełnić samobójstwo, zostanie wyemitowany 16 stycznia 2018 roku.

Monika Zamachowska: „Całe życie podporządkowaliśmy spłacaniu alimentów. Boję się, że pewnego dnia nie starczy nam na jedzenie”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)