Kto zestarzeje się piękniej — Meghan czy Kate? Zobacz, jak na starość będą wyglądać członkowie rodziny królewskiej

Dzięki aplikacji FaceApp możesz zobaczyć, jak będziesz wyglądać za kilkadziesiąt lat. Zobacz też, jak zmienią się członkowie rodziny królewskiej.
Urszula Wilczkowska / 15.10.2020 08:26

Czy kiedykowliek zastanawiałaś się, jak będziesz wyglądać za kilkadziesiąt lat? Aby ujrzeć siebie na starość możesz wykonać charakteryzację za pomocą makijaży, ale nie oszukujmy się - jest to naprawdę długi proces, który wymaga bardzo dużych umiejętności.

Na szczęście mamy już XXI wiek i obecna technologia pozwala nam zobaczyć siebie w znacznie starszej wersji już w kilka sekund. Wcale nie potrzebujesz do tego specjalistycznych programów, wystarczy... aplikacja na własnym smartfonie.

Jak zestarzeją się członkowie rodziny królewskiej?

FaceApp podbiła serca użytkowników mediów społecznościowych. W tej aplikacji możesz zobaczyć w postarzonej wersji w nie tylko siebie, ale i swoich bliskich, przyjaciół, a nawet... najbardziej znane gwiazdy. Udało się nam sprawdzić, jak na starość będzie wyglądać rodzina królewska.

Obie księżne, a raczej księżna Cambridge i była księżna księżna Sussexu od dawna ze sobą rywalizowały - oczywiście nieoficjalnie, ale na pierwszy rzut oka było widać, że sytuacja pomiędzy nimi jest napięta. Która z nich zestarzeje się piękniej? Możesz ocenić to sama w naszym wideo.

Chociaż książę William wygląda zupełnie jak swoja mama, księżna Diana, na starość nie sposób będzie odmówić mu podobieństwa do księcia Karola. Podobnie będzie wyglądał książę Harry - młodszy z braci jednak już teraz jest podobny do swojego ojca, nie jest to więc wielkim zaskoczeniem.

A co z dziećmi księżnej Kate i księcia Williama? Okazuje się, że mali, ale postarzeni George i Charlotte wyglądają zupełnie jak ich babcia, królowa Elżbieta II. Zdecydowanie widać w nich królewską krew.

To też może cię zainteresować:
Książę Harry w młodości był niezłym ziółkiem. Wdawał się w bójki, romanse, a nawet spędził tydzień na odwyku
Jak zachowywać się przy Królowej Elżbiecie? Jeśli kiedykolwiek wpadniesz na Jej Królewską Mość, pamiętaj o tych zasadach
Największe wpadki na ślubach w rodzinie królewskiej. Aż ciężko uwierzyć, że to się wydarzyło...