Kto wygrał finał Tańca z Gwiazdami? Beata Tadla czy Katarzyna Dziurska? Sprawdź

Beata Tadla, Jan Kliment, Katarzyna Dziurska, Tomasz Barański fot. ONS
Już wszystko jasne! Kryształową Kulę w ósmej edycji „Tańca z Gwiazdami” wygrała...
Marta Kosakowska / 11.05.2018 22:13
Beata Tadla, Jan Kliment, Katarzyna Dziurska, Tomasz Barański fot. ONS

Ósmą edycję „Tańca z Gwiazdami” wygrali Beata Tadla i Jan Kliment. W finale tanecznego show mierzyli się z Katarzyną Dziurską i Tomaszem Barańskim. Kryształowa Kula przypadła znanej dziennikarce telewizyjnej. Gwiazda urzekła jury swoim talentem, wdziękiem i kobiecością. Różnica głosów między finalistami była minimalna. Wyniosła 0,27%.

Finał „Tańca z Gwiazdami” - kto wygrał?

W ostatnim odcinku programu jako pierwsi wystąpili Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański. Para zatańczyła taniec, który wybrali dla nich przeciwnicy. Był to quickstep. Zdobyli 35 punktów.

Następy taniec należał do Beaty Tadli i Jana Klimenta. Konkurenci zadecydowali, że para zatańczy fokstrota. Jury oceniło ich występ na 32 punkty.

Kolejnym tańcem Kasi Dziurskiej i Tomasza Barańskiego była cha-cha. Para zatańczyła do piosenki Grzegorza Hyżego „O, Pani”. Występ był fenomenalny, co jury nagrodziło 40 punktami.

Następnie Beata Tadla i Jan Kliment zatańczyli taniec współczesny do piosenki Margaret „Byle jak”. Poszło im świetnie! Jury oceniło taniec na 40 punktów.

Beata Tadla pokazała zdjęcie z czasów, gdy była nastolatką! Bardzo się zmieniła?

Trzecim tańcem Kasi i Tomka był freestyle od piosenki Maryli Rodowicz „Niech żyje bal”. Ostatni pokaz taneczny przyniósł parze 40 punktów.

Ostatnim tańcem Beaty i Jan był również freestyle. Para podbiła serca jury sentymentalnym wykonaniem. Występ został oceniony na 40 punktów.

Po wykonaniu trzech tańców szala zwycięstwa przechylała się ku Kasi Dziurskiej. Trenerka fitness miała 53% poparcia widzów. Beatę Tadlę wspierało 47%. Jednak ostatecznie, to dziennikarka sięgnęła po zwycięstwo.

Przeczytaj:
Katarzyna Dziurska - kim jest i czym się zajmuje?
Znamy finalistów „Tańca z Gwiazdami”! Kto pożegnał się z show tuż przed finałem?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA