POLECAMY

Książę Harry odtrącił dłoń Meghan Markle. Przypadek czy pierwszy kryzys?

Niezręczny moment między małżonkami uchwyciła kamera. Ruszyła lawina spekulacji na temat rzekomego kryzysu między Meghan i Harrym. Słusznie?
/ 2 miesiące temu

Sytuacja miała miejsce w czasie Gali Młodych Liderów w Pałacu Buckingham. W wydarzeniu uczestniczyła również królowa Elżbieta II. W pewnym momencie Meghan Markle wyraźnie chciała chwycić dłoń swojego męża. Książę Harry odtrącił czuły gest żony.

Książę Harry i Meghan Markle przechodzą kryzys?

Na nagraniu, które trafiło do internetu wyraźnie widać, jak Meghan Markle i książę Harry wchodzą do sali tuż za królową Elżbietą II. Świeżo upieczona księżna Sussex wygląda na zestresowaną. W naturalny sposób kieruje rękę w stronę dłoni męża, by ją objąć. Książę Harry, starając się, by nikt nie zauważył, robi unik, by nie podać ręki żonie. Chłodne zachowanie księcia natychmiast zostało wychwycone i opisane przez zagraniczne media. Pojawiły się spekulacje, że para przechodzi pierwszy - po majowym ślubie - kryzys małżeński.

To jest miłość! Wojciech Szczęsny wzruszająco o Marinie po narodzinach syna

Ile w tym prawdy? Zobacz nagranie na następnej stronie. Zebraliśmy również zdjęcia, na których widać momenty czułości między Meghan i Harrym. Czy w tej konkretnej sytuacji faktycznie widać, żeby coś się między nimi zmieniło?

Przeczytaj:
Internauci porównali Małgorzatę Rozenek do Dody! Mistrzowska riposta Radka Majdana
Justyna Żyła ma swoje 5 minut! Wystąpi w hitowym show telewizyjnym?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 miesiące temu
Zobaczył kamery i wolał nie ryzykowac kolejnych porąbanych komentarzy ze strony mediów. Bo podobno publicznie nie moga trzymac sie za rece. Wiec wymyslono kryzys. Masakra.