Marina i Szczęsny zostali rodzicami. Wzruszający wpis piłkarza o żonie [GALERIA]

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami po raz pierwszy. Piłkarz w pięknych słowach podziękował żonie. Jego słowa chwytają za serce!
Marta Kosakowska / 05.07.2018 08:16

Popularna piosenkarka i znany piłkarz doczekali się swojego pierwszego dziecka. W sobotę, 30 czerwca 2018 roku, na świat przyszedł syn Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Chłopiec otrzymał oryginalne imię Liam. Świeżo upieczony ojciec w pięknych słowach podziękował swojej żonie za syna.

Wojciech Szczęsny został ojcem!

Informacja o narodzinach dziecka pojawiła się niemal jednocześnie na instagramowych profilach Mariny i Szczęsnego. Piosenkarka zawiadomiła o powiększeniu rodziny, zdradzając płeć i imię dziecka. Ujawniła również, że poród odbył się w Warszawie w szpitalu im. Świętej Rodziny. W tym samym czasie na profilu Wojtka Szczęsnego pojawił się wpis z podziękowaniami dla żony.

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Zagraniczne media nie mają wątpliwości

Piłkarz nie krył ogromnej dumy nie tylko z narodzin syna, ale również ze swojej dzielnej żony. Takie słowa po porodzie chciałabym usłyszeć każda kobieta. Sprawdź na kolejnej stronie, jak pięknie Wojciech Szczęsny wyraził się o Marinie!

Przeczytaj:
Justyna Żyła ma swoje 5 minut! Wystąpi w hitowym show telewizyjnym?
Piotr Fronczewski wyszedł ze szpitala. Jak się czuje?