Krzysztof Ibisz, Paulina Piosik fot. STUDIO 69

Krzysztof Ibisz spotyka się ze swoją asystentką!

Do tej pory utrzymywał, że Paulina Piosik to tylko jego asystentka. Teraz już wiadomo, że prezentera łączy z nią coś więcej…
/ 11.02.2010 14:55
Krzysztof Ibisz, Paulina Piosik fot. STUDIO 69
Na pytanie, kim jest blondynka, z którą pojawił się na gali Telekamer, Krzysztof Ibisz (45) odpowiedział „Party” przewrotnie: – Piękną i uroczą kobietą… Wiadomo jednak, że to kobieta, z którą od kilkunastu miesięcy się nie rozstaje.

Paulina Piosik (23) to oficjalnie asystentka prezentera, nieoficjalnie zaś: – Pierwsza dziewczyna, z którą Krzysztof spotyka się od czasu drugiego rozwodu – mówi „Party” znajoma pary. Zdradza też, że Paulinę bardzo polubił starszy syn Krzysztofa, Maks. – Spędzają mnóstwo czasu we trójkę – podkreśla.

Pierwsze plotki, że tych dwoje ma romans, pojawiły się już rok temu. Jednak wtedy Ibisz nie chciał potwierdzić tych informacji i sprawa ucichła. Teraz zaś, kiedy pojawili się publicznie, odżyła. Znany prezenter po dwóch głośnych ślubach i rozwodach dziś stara się być bardziej powściągliwy w kontaktach z mediami, gdy mówi o życiu prywatnym. Wiadomo, że z Pauliną pracuje od dwóch lat, poznali się, kiedy w 2007 roku wzięła udział w jego programie „Gra w ciemno” (wygrała wtedy 23 tys. zł).

– Spekulacje, że ją lansuję, są przesadzone – mówi „Party” Ibisz i dodaje: – Paulina studiuje kreatywne pisanie. Nie marzy o karierze celebrytki, ale scenarzystki – mówi „Party” prezenter.

(SB)