fot. MWmedia

Krupa pozywa Górniak!

Były mąż postanowił sprawy majątkowe załatwiać w sądzie!
/ 25.03.2011 13:42
fot. MWmedia

Medialne rozstanie, a następnie walka o podział majątku i opiekę nad synem pomiędzy Dariuszem Krupą a Edytą Górniak było bardzo burzliwe. Jak do tej pory byłym małżonkom nie udało się załatwić tylko jednej sprawy - podziału majątku.

Dariusz Krupa był wyjątkowo cierpliwy wobec Edyty - znosił jej ataki, a nawet to, że zabierała synka ze sobą za granicę bez poinformowania ojca o tym fakcie.

Jednak jego cierpliwość także ma swoje granice i najwyraźniej postanowił w końcu rozwiązać ich spór na dobre - za pomocą prawnika i pozwu.

Pozwał on swoją była małżonkę. Jako pierwszy jego pozew opublikował Pudelek.pl. Specjalnie dla Was przekazujemy jego treść (zachowując oryginalną pisownię):

"Po prawie dwóch latach bezskutecznego oczekiwania na spotkanie, rzeczową rozmowę i decyzję mojej byłej żony w sprawie podziału majątku (posiadamy wartościową nieruchomość, która od kilku miesięcy stoibezużyteczna i pusta) i spłaty wspólnie zaciągniętych kredytów narozwój jej kariery (do tej pory opłaty w banku regulowałem ja, choć pani Edyta Górniak także jest do nich zobowiązana), zmuszony jestem oddać sprawę do sądu. Mam nadzieję, że prawomocny wyrok sprawi, żekwestie finansowe między nami zostaną szybko uporządkowane.

Nie zamierzałem tego robić, ani upubliczniać tego faktu (także ze względu na publiczny wizerunek matki mojego syna), jednak zmusiły mnie do tego błędne informacje pojawiające się w mediach, które szkodzą mojemu wizerunkowi, naruszają interesy mojej firmy i ranią moich najbliższych.

Z poważaniem Dariusz Krupa."

Czyżby zapowiadała się kolejna bitwa pomiędzy eksmałżonkami?

Zobacz też: Górniak odkupiła swoją domenę od fana!