POLECAMY

Korwin-Piotrowska o Lewandowskich: "O nich powinno się napisać książkę, jak się sprzedawać..."

... w kulturalny sposób. Dziennikarka nie kryła uznania dla Anny i Roberta Lewandowskich.
Edyta Liebert / rok temu

Odkąd na świat przyszła Klara Lewandowska, media skoncentrowane są tylko na rodzinie Lewandowskich. Dziennikarze i inne gwiazdy są pytane o opinie na temat polskiego royal baby i całego szumu wokół Anny i Roberta Lewandowskich. Co ma do powiedzenia Karolina Korwin-Piotrowska?

Dziennikarka jest znana z ciętego języka i bezkompromisowej szczerości. Na koncie ma kilka konfliktów medialnych, ale tym razem nie rzuca rękawicy w kierunku celebrytów, a wręcz przeciwnie - wychwala i ceni. Co powiedziała o Annie i Robercie Lewandowskich w wywiadzie dla Party.pl?

Doda w zaskakujących słowach o Klarze Lewandowskiej

Karolina Korwin-Piotrowska o Lewandowskich

- To jest świetna PR-owo para, ja uważam że o nich się powinno napisać książkę, jak się sprzedawać w kulturalny sposób, bo z ich pozycją trudno się nie sprzedawać. To są ikony, szczególnie Robert. więc to, jak oni przeprowadzają tę całą sytuację, mimo szumu medialnego na poziomie absolutnej histerii, wzbudza mój szacunek.
- powiedziała Karolina Korwin-Piotrowska.

Dziennikarka przyznała, że ma słabość (podobnie jak miliony fanów) do tej pary, która nie uprawia "medialnej prostytucji". Zapytana o to, czy będzie rozczarowana publicznym pokazaniem córki np. na okładce pisma wyznała, że nie sprawi jej to zawodu - bo zapewne dochód ze sprzedaży będą chcieli przeznaczyć na szczytny cel.

Lewandowscy po raz kolejny pomagają i dzielą się swoim majątkiem z potrzebującymi

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/3 miesiące temu
U Lewandowskich Szczytna cele to wyjazdy na urlopy np do Dubaju . Dac po batoniki rodzinie na swieta Czasami kupić kwiaty jak to wspomniała seniorek Lewandowska ze Ania czasami kupuję jej kwiaty. No i przecież zrobili paczkę świąteczno dla ojca wychowujacego 3 dzieci nawet nie omieszkala nagrać filmiku jak pakują żeby później wstawić ho na portale aby wszyscy wiedzieli jacy to dobroduszni se Lewandowscy . Dla mnie to wzorem jest Błaszczykowski później sportowiec młody 24lata Piotr który kupił 2 domy dziecka i z pomocą rodziny wyremontowanowal i nigdzie nie ogladzal ze ze dam na szczytny cel to samo Błaszczykowski pomaga dużo i też jest skromny i wiele więcej jest sportowcow i nie tylko którzy pomagają od serca A nie naglasniaja tak jak Lewandowscy Oni by dali biednemu 100 zl to też by zaraz pisali ze pomogli biednemu Poprostu są lansiarzami
/10 miesięcy temu
SPRZEDAJA SIE DLA PIENIEDZY SZTAB LUDZI PIJAROWCY PRACUJA NAD NIMI SAMI NIE REPREZENTUJA POZIOMU TAKIEJ INTELIGENCJI
/11 miesięcy temu
Jasne. Bez medialnej prostytucji. "Czekamy na dziecko" i milion hashtagów.
POKAŻ KOMENTARZE (2)