Kinga Preis lśniła na rozdaniu nagród Orły fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Kinga Preis coraz chudsza! W tej pudrowej kreacji wyglądała anielsko

Jesteśmy oczarowane!
Edyta Liebert / 09.03.2016 05:05
Kinga Preis lśniła na rozdaniu nagród Orły fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Kinga Preis jest jedną z najlepszych i najbardziej charakterystycznych aktorek. Ten, kto kojarzy ją tylko z "Ojcem Mateuszem" teraz może być nieco zaskoczony. Kinga Preis na gali Orłów wyglądała jak milion dolarów!

Kinga Preis była jednym z gości zaproszonych na uroczystą galę rozdania Orłów 2016. Film w którym wystąpiła, czyli "Córki dancingu" otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii "Odkrycie roku". Aktorka na czerwonym dywanie wyglądała cudownie! Fotoreporterzy nie przestawali robić jej zdjęć. Prosta, pudrowa długa suknia i doskonała fryzura podkreśliły jej słowiańską urodę.

ONS.pl/ kolaż polki.pl

Kinga Preis na Orłach 2016

Nie można było oderwać od niej wzroku! 45-letnia Kinga Preis wyglądała o wiele lepiej niż pozostałe aktorki na gali. Jeszcze kilka lat temu gwiazda wyglądała nieco inaczej. Kinga Preis straciła kilkanaście kilogramów, i jeśli plotki są prawdziwe, to zasługa długodystansowej, rozsądnej diety sokowej. Widać różnicę, prawda? Zdjęcie po lewej było zrobione w 2009 roku, a po prawej w 2012 roku.

ONS.pl/kolaż polki.pl

Co sądzicie o urodzie Kingi Preis? Czy ta stylizacja wydobyła jej wdzięk?

Więcej:

Koroniewska w mini jak petarda Wywiad z Kingą Preis dla "Urody Życia"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/09.03.2016 12:21
Was redaktorów to chyba już po......liło ona jak milon dolarów weźciesobie zróbcie operacje na oczy. Jest dużo pięknych kobiet a wy takiego paszczora nazywacie miloonem dolarów wali was nieźle
/09.03.2016 07:41
Brawo! Odchudzać się to trzeba wiedzieć jak to zrobić. Ja stosowałam dietę 1000 kalorii, Dukana, Kwaśniewskiego. Efekty na krótko straszne jojo i do tego pojawiły się problemy z nerkami i wyniszczenie organizmu. Teraz wiem, ze sama dieta i do tego nieumiejętna niczego nie załatwi. To musi być cały system oparty na wiedzy. Zapoznajcie sie z ksiazką Odchudzanie z elementamii fizjologii i biochemii, tam pisza jak działa naprawdę nasz organizm obalaja mity na których żerują inni. Od 7 miesięcy odchudzam sie systemem fizjologiczny zgodnie z tą ksiazką. Mam 15 kg mniej bez jojo i czuję sie świetnie. Wyniki wróciły do normy i chce mi sie żyć. Naprawde lepiej wiedzieć co i jak robic bo mozna zrobić sobie krzywdę...