POLECAMY

Katie Holmes i jej linia ubrań Classics with a Twist

Mama najmodniejszej i najmłodszej trendestterki show-biznesu – Suri Cruise, postanowiła wziąć modę we własne ręce. Ponownie.

Mama najmodniejszej i najmłodszej trendestterki show-biznesu – Suri Cruise, postanowiła wziąć modę we własne ręce. Ponownie.

buzznet.com

To jednak nie są pierwsze kroki Katie w zawodzie projektantki: od dwóch lat wraz z przyjaciółką Jeanne Yang zajmuje się projektowaniem ubrań ich własnej marki odzieżowej Holmes & Yang, którą Holmes aktywnie promuje, występując we własnoręcznie uszytych ciuchach na czerwonym dywanie. Aktorka wraz z przyjaciółką chciały wymyślić linię ubrań, która łączyłaby causalowy look z oryginalnymi elementami: Chciałyśmy zaprojektować taką odzież, w której kobiety mogłyby pokazywać się na co dzień, a ich znajomi nie stwierdzali złośliwie „O! widziałam cię w tym żakiecie w zeszłym tygodniu”. Dlatego zdecydowałyśmy się na połączenie klasycznych fasonów z czymś odrobinę ekstrawaganckim, przykuwającym uwagę, ale przede wszystkim wygodnym i do noszenia na co dzień.

Linia ubrań Classics with a Twist to proste bluzki, spodnie, swetry, spódnice i sukienki koktajlowe, mogących być ze sobą swobodnie łączonych w różnych kompilacjach i oczywiście mających bardzo wygórowane ceny (za jedną, taką właśnie „zwykłą” bluzkę trzeba by zapłacić aż 900 dolarów). A inspiracją dla nowej kolekcji miała być… opinia córki Katie, małej Suri, która szaleje na punkcie łączenia na sobie różnych, modnych ubrań w najbardziej kolorowych kombinacjach. Wow, żeby 4-latka miała tyle do powiedzenia w kwestii modowych stylów dla dorosłych! W głowie się nie mieści, ile inspiracji może zrodzić moda z placu zabaw.

Cóż, zwykła moda dla niezwykłych ludzi za naprawdę niezwykłe pieniądze. Jak zwykle tak się dzieje, gdy za projektowanie bierze się znana gwiazda.

Magdalena Mania
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 lat temu
a gdzie foty, to jest zednada a nie art