POLECAMY

Malinowska wrzuciła zdjęcie sprzed 20 lat. Czas się dla niej zatrzymał

Ma nawet na sobie tę samą sukienkę!
Malinowska wrzuciła zdjęcie sprzed 20 lat. Czas się dla niej zatrzymał fot. ONS.pl

Zanim zaczęła być postrzegana jako odchudzająca się z Ewą Chodakowską celebrytka, Karolina Malinowska uchodziła za fashionistkę i pasjonatkę mody. Ponadto osobę, która ceni sobie, że czas jest dla niej łaskawy i to widać - zdjęcie na Instagramie jest tego najlepszym dowodem.

Żona Oliviera Janiaka wychowuje 3 synów i dla rodziny poświęciła dobrze zapowiadającą się karierę. Czy jest to dla niej problemem, że przyszła miłość, dzieci, rodzina, a kariera na wybiegu odeszła w zapomnienie? Nie, choć nie wstydzi się mówić, że zrezygnowała z siebie na rzecz wychowania Fryderyka, Christiana i Juliana.

Karolina Malinowska to mama na medal

Była modelka od czasu do czasu przypomina o tym, że obiektyw ją lubił, a i zagraniczne magazyny ceniły jej urodę i charyzmę. Kilka miesięcy temu na Instagram Malinowska wrzuciła okładkę magazynu Vogue, na której była... ona sama.

Malinowska na okładce Vogue

Jesteśmy pod wrażeniem najnowszego zdjęcia Karoliny Malinowskiej na Instagramie: była modelka wrzuciła porównawczy kolaż fotek kiedyś i dziś. Uwierzycie, że te dwa wspomnienia dzieli 20 lat różnicy?

 

When after 20 years you can still wear same dress. ❤️🐊❤️ #fashion #retro #vintage #love #dress #magic

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina)

Kiedy po 20 latach wciąż możesz założyć tę samą sukienkę.

Fani od razu zareagowali z niedowierzaniem i nie szczędzili komplementów.

Po lewej: większe piersi (podejrzewam ze po.dzieciach), szyja oraz brak wystających obojczyków. Ale i tak super, zazdraszczam. Pamiętam program tv sprzed niespełna 20 lat, emitowany wówczas w TVP 2, o początkujących modelkach. Tam widziałam Panią po raz pierwszy. I jak na tym zdjęciu- nie zmieniło się niemal nic.

To dowód na to, że jak kobieta nic nie zmienia w wyglądzie za pomocą skalpela, to jest równie piękna co kiedyś. Nie musisz kombinować i wciskać ludziom, ze masz dietę zmieniającą rysy, czy tatarów wśród przodków. Gratulacje.

Niektórych zastanowiło, czemu 13-letnia Malinowska ma na palcu obrączkę i z jakiej sesji pochodzi ta fotka. Jedno jest pewne: Karolina Malinowska wciąż wygląda świetnie i nie potrzebuje do tego chirurga plastycznego!

Malinowska mogła zdobyć szczyty w modelingu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)