Justyna Żyła pochwaliła się rzekomym partnerem fot. ONS.pl

Justyna Żyła pochwaliła się „nowym chłopakiem”. Internauci od razu zwęszyli oszustwo

Szybko okazało się, że rzekoma miłość Żyły to tak naprawdę partner obecnej Miss Polski. W komentarzach fani nie zostawili na celebrytce suchej nitki.
/ 05.08.2020 12:10
Justyna Żyła pochwaliła się rzekomym partnerem fot. ONS.pl

Konflikt między byłymi małżonkami Justyną i Piotrem Żyłą wciąż przybiera na sile. Zarówno skoczek, jak i jego była partnerka nie szczędzą sobie uszczypliwości i chętnie piorą rodzinne brudy w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie Justynę Żyłę ewidentnie zabolał fakt, że jej eks-mąż zaczął układać sobie życie z nową dziewczyną. W związku z tym nie czekała długo i na Instagramie również pochwaliła się „nową miłością”. Problem w tym, że fani szybko udowodnili jej kłamstwo. 

Justyna Żyła chwali się nowym związkiem

Na koncie Justyny Żyły na Instagramie pojawił się krótki gif, na którym celebrytka pozuje przytulona do wysokiego i przystojnego mężczyzny. Para wygląda na zakochaną, pola do domysłów nie pozostawił również podpis, którym Żyła opatrzyła wpis. 

Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie - napisała

Niestety, okazało się, że nowy związek celebrytki to tylko fikcja, która ma zwrócić uwagę fanów i mediów. Internauci od razu zauważyli, że „nowy chłopak” Żyły jest w rzeczywistości partnerem Magdaleny Kasiborskiej, która jest aktualną Miss Polski. Skąd to wiedzą? Zarówno na profilu chłopaka, jak i Miss na Instagramie informacja o ich związku jest zawarta w opisie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Fani nie zostawili na Żyle suchej nitki i są zdania, że jej postępowanie jest zupełnie bez sensu, a usilne ściąganie na siebie uwagi daje efekt odwrotny od zamierzonego. Część internautów jest zdania, że celebrytka nie może poradzić sobie z rozstaniem z Piotrem. 

- Ktoś tu strasznie lubi być na językach innych ludzi...
- Trochę dziecinada... Nie można się pogodzić, że były mąż układa sobie życie.
- Masakra, wszystko dla fejmu - pisali internauci

Najwyraźniej Żyła nie spodziewała się, że jej oszustwo wyjdzie na jaw, bo pod postem z „nowym ukochanym” wyłączyła już możliwość komentowania. Nie odniosła się jednak do sprawy. 

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd: 
Olga Bołądź nawołuje do noszenia maseczek ochronnych. "Zastanówmy się, czy chcemy kolejny lockdown"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska szczerze opowiedziała o śmierci męża. "Wiedziałam, że muszę iść do przodu"
Agnieszka Kaczorowska urządziła przyjęcie urodzinowe dla rocznej córki. Fanka: "Robi pani wszystko na pokaz!"
Anna Lewandowska pokazała trzeci wózek Laury. Fani: "Wstydu nie mają. Jeden by wystarczył"