Anna Lewandowska pokazała kolejny wózek Klary fot. ONS.pl

Anna Lewandowska pokazała trzeci wózek Laury. Fani: „Wstydu nie mają. Jeden by wystarczył”

Lewandowska pochwaliła się nowym wózkiem w kolekcji Laury. To model znanej marki, który uwielbiają polskie gwiazdy.
/ 27.07.2020 09:51
Anna Lewandowska pokazała kolejny wózek Klary fot. ONS.pl

Anna Lewandowska w mediach społecznościowych chętnie dzieli się szczegółami ze swojego rodzinnego życia. Odkąd trenerka urodziła swoją drugą córeczkę Laurę, na jej koncie na Instagramie często można zobaczyć ubranka, gadżety i sprzęty, które pomagają jej w opiece nad dziewczynkami. 

Anna Lewandowska pokazała trzeci wózek Laury

Szczególnie dużym zainteresowaniem fanów cieszą się... wózki, jakie Lewandowscy wybrali dla swych córek. Widać, że popularne małżeństwo stawia na najwyższą jakość i popularne, komfortowe modele. Na swoim InstaStory Anna Lewandowska pokazała właśnie trzeci wózek, którym podróżuje maleńka Laura. Tak samo, jak w przypadku poprzednich dwóch modeli, cena wózka może zwalić z nóg.  

Trzecim pojazdem Laury jest model Cybex Priam 2.0, który kosztuje ok. 5397 złotych. Marka cieszy się ogromnym powodzeniem wśród gwiazd. W wózkach Cybexa podróżują dzieci m.in. Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Kaczorowskiej. 

W kolekcji Lewandowskich znalazł się także Priam 2.0 Lux Platinum, który kosztuje ponad 5,5 tysiąca złotych. W sumie wszystkie wózki Lewandowskich kosztują ok. 20 tys. zł. Trzy z nich ma Laura, a dwa Klara. 

W sieci nie brakuje głosów internautów, którzy uważają, że tak wygórowane ceny za wózki dla dzieci są zdecydowaną przesadą. Wiele osób jest zdania, że dzieci wyrastają z nich za szybko, a dobry wózek można kupić znacznie taniej. Fanom Lewandowskich nie podoba się także to, że para tak epatuje drogim sprzętem. 

- Wstydu nie mają. Jeden by wystarczył, ale nie, trzeba się popisać
- Niektórzy na takie pieniądze przez cały rok pracują. A tutaj trzy wózki, bo jeden za mało
- Przecież wystarczy wymienić gondole. Ale kto bogatemu zabroni? - piszą internauci

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd: 
Anna Lewandowska ujawniła szczegóły swojego drugiego porodu. "30 minut. Nawet nie podali mi znieczulenia"
Gwiazda "Przyjaciółek" ma koronawirusa? Plan serialu został zamknięty
Fanka skrytykowała strój Małgorzaty Rozenek na wybory
Sylwia Grzeszczak o ataku podczas koncertu: "Celował konkretnie we mnie"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/27.07.2020 12:32
Jak mają pieniądze to niech kupują ile chcą wózków dla swojego dziecka nam nic do tego. Mi zdecydowanie wystarczy jeden z camini model yuna 2w1 ;) Na razie korzystamy z gondoli a jak przyjdzie czas to będziemy mieć spacerówkę i nie będziemy musieli wymieniać na nowy ;)