Justyna Żyła, Piotr Żyła fot. Screen Instagram

Justyna Żyła dementuje zarzuty męża o kochanku. Mówi też o terapii małżeńskiej

Niedawno Piotr Żyła udzielił obszernego wywiadu w programie „Uwaga”. Opowiedział m.in. o kulisach rozstania z żoną. Na odpowiedź Justyny Żyły nie trzeba było długo czekać.
/ 31.07.2018 09:59
Justyna Żyła, Piotr Żyła fot. Screen Instagram

Justyna Żyła skomentowała niedawny wywiad męża w programie „Uwaga” TVN. Żona znanego skoczka narciarskiego potwierdziła, że ona i mąż uczestniczyli w terapii małżeńskiej. Zdementowała jednak, że ma innego partnera.

Justyna Żyła odpiera zarzuty męża

Tydzień temu Piotr Żyła pojawił się w programie „Kulisy sławy: Uwaga”. Opowiedział o zakończonym sezonie sportowym, swojej drodze na szczyt oraz życiu prywatnym. Nie zabrakło pytań o przetaczający się przez media od miesięcy konflikt z żoną. Piotr Żyła po raz pierwszy odniósł się publicznie do licznych zarzutów Justyny Żyły.

Podejmowaliśmy się z Justyną dwukrotnie terapii małżeńskiej, ale tak naprawdę wszystko szło w całkowicie innym kierunku. Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Teraz ona chciała do mnie wrócić, a ja już nie chcę. Podjąłem decyzję (o rozwodzie - przypis red.)
- wyznał skoczek.

Najbardziej zaskakującym elementem jego wyznania były słowa o zdradzie żony. Do tej pory, to Justyna Żyła zarzucała mężowi niewierność, twierdząc m.in. że zostawił on rodzinę dla innej kobiety, a nawet że ma dziecko z kochanką. Teraz żona skoczka postanowiła stanowczo odeprzeć zarzuty.

Nie mam kochanka, a na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził. Dziećmi nadal się nie interesuje
- powiedziała w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Przypomnijmy, że w czerwcu Piotr Żyła złożył pozew o rozwód.

Przeczytaj:
Trzeci ślub, tajemnice i plany na przyszłość. Marta Kaczyńska nie przestaje intrygować
„Łatwiej by było, gdybym umarł” - kolejny gorzki wywiad ojca Meghan Markle