Julia Wieniawa o swojej chorobie: „To wszystko mnie wyniszcza od środka”

Julia Wieniawa przyznała, że zdecydowanie więcej propozycji zawodowych otrzymuje, gdy jest szczupła. Choroba mocno wpływa na jej życie.
/ 27.07.2020 09:28

Julia Wieniawa jakiś czas temu zdradziła, że zmaga się z chorobą Hashimoto. W jej przypadku choroba nie miała podłoża genetycznego, nikt z jej bliskich nie ma podobnych problemów z tarczycą. Jak choroba wpływa na życie młodej aktorki?

Julia Wieniawa choruje na Hashimoto

Patrząc na figurę aktorki trudno uwierzyć w to, że może mieć poważne problemy z tarczycą. Choroba Hashimoto objawia się m.in. nadmiernym tyciem, a gwiazda od początku kariery cieszy się idealną sylwetką. Jej cera także wygląda promiennie i świeżo, ale okazuje się, że codzienność potrafi być przytłaczająca.

Julia Wieniawa zdradziła, że najprawdopodobniej to stres i tryb życia przyczynił się do jej choroby:

Myślę, że nabyłam tę (chorobę tarczycy - red.) przez mój tryb życia, jaki prowadzę: bardzo intensywny, bardzo stresujący. Wszystkim się denerwuję. Zawsze chcę, żeby wszystko było perfekcyjne. Nieważne co zrobię, czy fajnie, czy niefajnie, zawsze jest jakaś krytyka i to wszystko mnie bardzo wyniszcza od środka. Myślę, że dlatego ta tarczyca się u mnie zepsuła.
- mówi Julia Wieniawa.

Aktorka dodała, że stara się utrzymywać szczupłą sylwetkę, ponieważ w dużej mierze wpływa to na ilość propozycji zawodowych. 

Im jestem atrakcyjniejsza i szczuplejsza, tym mam więcej pracy aktorskiej, zawodowej. Kamera też dodaje 8 kg podobno, więc trzeba tę sylwetkę utrzymywać.
- powiedziała Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa przyznała także, że ma gorszy dzień, kiedy źle czuje się z powodu problemów z tarczycą, a utrzymanie szczupłej sylwetki nie już tak łatwe, jak przed zdiagnozowaniem choroby.

Aktorka zdradziła swój sposób na odstresowanie. Najlepszą terapią są dla niej spotkania z rodziną i jazda konna. To chwile, w których wyłącza telefon i pozwala sobie na odpoczynek.

To też może cię zainteresować:Te zdjęcia Julii Wieniawy i Macieja Musiała wywołały burzę. Czy młodych aktorów faktycznie łączy coś więcej?Na co Julia Wieniawa wydaje pieniądze? Czy gwiazda jest rozrzutna?Jak mieszka Julia Wieniawa? Wnętrza i dodatki robią wrażenie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)