Na co Julia Wieniawa wydaje pieniądze? Czy jest rozrzutna i lubi zaszaleć na zakupach?

Jedne gwiazdy są rozrzutne - inne wolą inwestować pieniądze. Czy wiesz, do której grupy należy Julia Wieniawa?
Redaktorki Polki.pl / 13.05.2020 12:26

Wiele osób sądzi, że gwiazdy, które z reguły zarabiają dużo, wydają pieniądze lekką ręką. Może więc dziwić fakt, że Anna Lewandowska nie jest rozrzutna. Zamiast wydawać pieniądze na zbędne przedmioty, woli je inwestować.

Okazuje się, że do znanych osób, które wolą inwestować środki finansowe, należy także młoda aktorka Julia Wieniawa.

Czy Julia Wieniawa jest rozrzutna?

Wbrew medialnym doniesieniom, Julia Wieniawa sama o sobie mówi, że nie jest rozrzutna:

Pieniądze raczej inwestuję w przyszłość, w nieruchomości. Zawsze miałam takie myślenie o tym, aby mieć zabezpieczenie na przyszłość.
- powiedziała aktorka Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa pytana o to, na co najczęściej wydaje pieniądze. Przyznała jednak, że tym, co poprawia jej humor, jest np. zakup nowej torebki. Zdarza się więc, że robi sobie prezent, gdy uważa, że na to zasłużyła. Zastrzegła także, że nie wydaje pieniędzy lekką ręką, a wspomnianych torebek nie kupuje bez opamiętania.

Jednocześnie w wywiadzie dla Vivy podkreśliła, że pieniądze to prywatna sprawa każdego człowieka.

Julia Wieniawa-Narkiewicz to polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Popularność przyniosła jej rola w serialu Rodzinka.pl, gdzie wcielała się w postać Pauli, dziewczyny Jakuba.

To też może cię zainteresować:Katarzyna Cichopek zdradziła, że na planie serialu M jak miłość w roli bliźniaczek pojawiają się... lalkiJulia Wieniawa w polu rzepaku wywołała żywą dyskusję na InstagramieJakie zachcianki ciążowe ma Barbara Kurdej-Szatan?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)