jessica alba i kłopoty z firmą fot. ONS.pl

Jessica Alba i klopoty z jej firmą - czy aktorka trafi do sądu

Gwiazda radośnie świętowała 35 urodziny, a tymczasem...
Weronika Kwaśniak / 29.04.2016 14:45
jessica alba i kłopoty z firmą fot. ONS.pl

Muszę przyznać, że mam ogromną słabość do Jessiki Alby. Uwielbiałam ją już jako aktorkę, a potem zaimponowała mi ograniczeniem (a w zasadzie nawet rezygnacją) ze wspaniale rozwijającej się kariery, która jednak uniemożliwiała jej zajmowanie się dziećmi. To rzadkość, aby hollywoodzka gwiazda potrafiła tak całkowicie poświęcić się rodzinie, zamiast pędzić za sukcesem!

Piękna Jessica w ogóle się nie zmienia - poznała chyba tajemny przepis na eliksir młodości, bo jej twarz i figura od wielu lat pozostaje nienaganna! Nie mogę uwierzyć, że 28 kwietnia gwiazda skończyła 35 lat! Trudno jednak powiedzieć, czy Albie udało się w pełni cieszyć urodzinami, bo nad jej głową gromadzą się czarne chmury...

 

🌺So much fun on my early bday celebration 🎂 feeling loved and blessed.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jessica Alba (@jessicaalba)

Jessica Alba ma problemy

W ostatnich latach aktorka skupia się głównie na prowadzeniu swojej firmy z kosmetykami, która nosi nazwę The HonestCompany. Najważniejszą ideą marki jest tworzenie produktów, które są całkowicie ekologiczne. Sugeruje to nawet sama nazwa brandu - "honest" to po angielsku "uczciwy". Głównym celem jest sprzedawanie kosmetyków, które będą bezpieczne zwłaszcza dla alergików i małych dzieci.
Od niedawna na wizerunku firmy (a przy okazji samej Alby...) pojawiają się jednak coraz większe rysy. Czy marka jest rzeczywiście tak rzetelna, jak wskazywałaby na to jej nazwa?

 

Landed -safe n sound #happytobehome

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jessica Alba (@jessicaalba)

Pierwsze zarzuty pod adresem The HonestCompany pojawiły się już ponad rok temu. Udowodniono, że kosmetyki zawierają jednak konserwanty i inne składniki, które w ekologicznych i bezpiecznych produktach znajdować się nie powinny. Mniej więcej w tym samym czasie rozżalona klientka, której dziecko uległo poważnemu poparzeniu słonecznemu, do którego mogły przyczynić się emulsje marki The Honest, zrobiła marce czarny PR.
Sprawa powraca ze zdwojoną siłą! Tym razem jednak zarzuty dotyczą jedzenia dla dzieci, które okazuje się nie być tak naturalne, jak w reklamach firmy. W Ameryce zawrzało, pojawiły się nawet zapowiedzi oskarżeń i pozwów do sądu. Czy to tylko burza w szklance wody? A może Jessica Alba powinna ponieść karę za świadome wprowadzanie konsumentów w błąd?

Zobacz więcej newsów o gwiazdach:

Edyta Herbuś z rodziną - wzruszające zdjęcia
Wpadka Małgorzaty Sochy - co się stało z jej biustem
Syn Rozalii Mancewicz - pierwsze zdjęcie
Jennifer Lopez bez makijażu - urocze zdjęcie
Jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy?
Mikołaj Krawczyk z nową partnerką