Dżoana podbija Stany!

Udział w reality show The Real Housewives otworzył jej drzwi do dalszej kariery w USA!
Emitowane w TVN Style show Joanny Krupy wzbudza wiele kontrowersji. Udział w reality show jest, jak mowiła Krupa, drzwiami do dalszej kariery w USA.

Z wielkim zachwytem Dżoany spotkała sie wypowiedź pierwszej damy USA, Michelle Obamy, o tym, że jej ulubionym programem rozrywkowym jest reality show ...The Real Housewives!

Również Lady Gaga najbardziej ze wszystkich seriali reality o gospodyniach domowych lubi RHOM (pol wersja "Dzoana i jej przyjaciolki z Miami").  Serial, w którym zadebiutowala Joanna Krupa bardzo spodobał sie piosenkarce.

Lady Gaga tak pisze na swoim twiterze:

RHOM [Real Housewives of Miami]  sa najlepsze!


Wygląda na to, że Joannie na prawde sią udało. Popularny serwis Complex.com ogłosił właśnie listę najgorętszych gwiazd reality show w Stanach. W czołówce (na 4.miejscu!) uplasowala sie polska modelka Joanna Krupa. Notowania Joanny w USA wzrosły niebotycznie od czasu jej udziału w amerykańskiej wersji Tańca z Gwiazdami.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/6 lat temu
ON A DLA MNIE JEST ZA BARDZO SZTUCZNA...UDAJE MILA A TAK NA PRADE? LOHOHOOO:)
/6 lat temu
Takie rzeczy to tylko w USA..ja tego nie moge oglądc, ale amerykanie to tępaki. I dziwie sie Krupie ze zalezy jej na karierze celebrytki...
/6 lat temu
Jak juz cos chcecie sie wysmiewac z jej imienia to Dżoena tak tu wymawiaja ! Polak ze wszystkiego sie smieje !
POKAŻ KOMENTARZE (1)