Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor urządzili wojnę na stare zdjęcia fot. ONS.pl

Joanna Koroniewska prowadzi z mężem wojnę na niekorzystne zdjęcia

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są na wojennej ścieżce? Bez obaw, chodzi tylko o wygrzebywanie najmniej korzystnych zdjęć z przeszłości.
Urszula Wilczkowska / 20.09.2019 11:53
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor urządzili wojnę na stare zdjęcia fot. ONS.pl

Mało jest w polskim showbiznesie par, których wspólne życie śledzi się z taką ciekawością. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z pewnością do nich należą – na swoich Instagramach nie tylko pokazują, jak słodkie i cudowne jest ich życie, ale też (co ich fani uwielbiają chyba najbardziej) bardzo często sobie dogryzają. I wcale nie przebierają w środkach!

Od kilku dni możemy śledzić prawdziwą wojnę małżeństwa. Kto opublikuje najmniej korzystne zdjęcie drugiej osoby? Póki co walka jest wyrównana. Ale jak się skończy – nie wiadomo.

Wojna Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Wiadomo za to, jak się zaczęła. Prowodyrem tego całego zamieszania wcale nie była (znana już  tej czułej uszczypliwości wobec męża) Joanna Koroniewska. To właśnie prezenter jako pierwszy pokazał stare zdjęcie aktorki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A więc wojna?! Jeśli ktoś ma wątpliwości to tak... to właśnie @joannakoroniewska . Na szczęście zanim ją poznałem. Na oko to 2 rok studiów. Sporo energii i czasu zabrało mi dotarcie do tak kompromitujących zdjęć. Ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że było warto. Mam tylko jedno pytanie Joasiu?? Najpierw wyżarłaś szafkę słodyczy i w akcie rozpaczy wsadziłaś łeb do kubła ze smołą czy może kolejność była odwrotna 😂😂😂😂 No i jak jej nie kochać. Zemsta jest słodka😜😂😘 #zemsta #jestslodka #niezadzierajzmężem #zdjęcianiekłamią #prawdaczasuprawdaekranu #andthewinneris #oldschool #dowborybehappy

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Każdy, kto śledzi tę parę już od jakiegoś czasu, wie, że na odpowiedź Joanny Koroniewskiej nie trzeba było długo czekać. Maciej Dowbor pewnie nie wiedział, że tym drobnym żartem otworzył prawdziwą puszkę Pandory. I (przynajmniej nam się tak wydaje, gdy patrzymy na to, jakie działa wytacza aktorka) raczej jest na straconej pozycji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chciałam Ci już dzisiaj @maciej_dowbor odpuścić, ale wrzuciłeś na swojego walla MOJE zdjęcie, które już śnić mi się będzie po nocach, a poza tym „życzliwi” znajomi podrzucili mi właśnie coś takiego. I szczerze, płaczę... ze wzruszenia i nie tylko... 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️Sam rozumiesz... 🧐🤐🤐🤔 Tego się już nie da odzobaczyć. Ten strój, fryz, ta sylwetka. Skończmy już proszę tę wojenkę. Zobacz jak ja Cię musiałam kochać. I @polsatofficial oczywiście. Mój Ty pączusiu. W masełku. Z nadzieniem różanym. To jak ?!? Przygotuję dzisiaj jakiś creme brule na zgodę?!? I patrząc na to zdjęcie wiem, że musisz je potem wypocić więc puszczę Cię dziś jeszcze na trening. Ps. Chciałam dla równowagi wrzucić też moje nie najkorzystniejsze zdjęcie i umieścić je obok Twojego, ale niestety nie zmieściłam się w kadrze .🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤐🤐Z góry uprzedzam pytania- to zdjęcie bez obróbki. 🤐Już milknę. Obiecuję. 🤭🤭🤭#dowborowelove #girlspower #dowborybehappy #theDowbors #memories #peaceandlove #always #🔝🔝❤️

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Joanna Koroniewska w tym starciu nie bawi się w półśrodki. Od razu pokazała absolutnie najmniej korzystne zdjęcia męża, ale zaproponowała też rozejm. Póki co zapanowała zgoda – ale na jak długo?

Mój Ty pączusiu. W masełku. Z nadzieniem różanym. To jak? Przygotuję dzisiaj jakiś creme brulee na zgodę?
– napisała na swoim Instagramie Joanna Koroniewska.

Nie obyło się jednak bez jeszcze jednej uszczypliwości w stronę męża. „Chciałam dla równowagi wrzucić też moje nie najkorzystniejsze zdjęcie i umieścić je koło Twojego, ale niestety nie zmieściłam się w kadrze”.

Musimy przyznać, że ta „wojna” sprawia, że uśmiech sam się nam ciśnie na usta. Tyle pozytywnej energii, ile jest na Instagramowych kontach Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, ciężko znaleźć gdziekolwiek indziej. Z drugiej strony, naprawdę ciekawi nas, czy faktycznie zapanował rozejm. Może prezenter szykuje teraz coś jeszcze mocniejszego?

Zobacz też:
Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu. Wygląda przepięknie!
Barbara Kurdej-Szatan pozuje do zdęcia ze swoją córką. Są identyczne